ورزشی

پیکان قهرمان لیگ برتر والیبال زنان شد

لیگ برتر والیبال زنان با قهرمانی تیم پیکان تهران به پایان رسید.

به گزارش دانا نیوز، فینال لیگ برتر والیبال زنان جمعه، ۲۱ بهمن، از ساعت ۱۴ در سالن فدراسیون والیبال بین تیم‌های پیکان تهران و سریک گنبد برگزار شد.

در پایان این دیدار، پیکان موفق شد با پیروزی سه بر صفر (۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۹ و ۳۰ بر ۲۸) قهرمانی لیگ برتر والیبال زنان را به دست بیاورد.

پیکان دو ست اول این مسابقه با اختلاف امتیاز برد اما سریک در ست سوم نسبت به دو ست قبل خود عملکرد بهتری داشت. با این حال در نهایت ۳۰ بر ۲۸ پیکان برنده شد.

هر دو تیم بازیکنان ملی‌پوش خود را در این دیدار به کار گرفته بودند. در پیکان بازیکنانی چون مائده برهانی، پوران زارع و مهسا کدخدا توانستند در دو ست اول با حریف خود اختلاف امتیاز ایجاد کنند. در ترکیب تیم سریک نیست آیتک سلامت، سودابه‌باقرپور و شبنم علیخانی حضور داشتند که از ملی‌پوشان والیبال ایران هستند.

در این دیدار که مجوز حضور ۳۰درصدی تماشاگران صادر شده بود، تعدادی از هواداران هر دو تیم در سالن حضور داشتند و تیم خود را تشویق می‌کردند.

مریم کاظمی‌پور، معاون ورزش زنان وزارت ورزش و جوانان، و مهین فرهادی‌زاد، نایب‌رییس کمیته ملی المپیک، هم در سالن حضور داشتند و این مسابقه را از نزدیک تماشا کردند.

انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا