حوادث

همه از فراجا حمایت و پشتیبانی کنند/ نیتی به‌جز خدمت به مردم و کسب رضایت مقام معظم رهبری نداشتم

فرمانده سابق فرجا گفت: افتخار من خدمت به مردم است بنابراین هدفی جز خدمت به مردم و جلب رضایت مقام معظم رهبری نداشتم و افتخار می کنم که هشت سال در سمت نیروی انتظامی خدمت کرده ام. رئیس برای امنیت و آسایش عزیزان.» و در این راه هیچ تلاشی نکردم.

به گزارش دانا نیوز، سردار حسین اشتری در نشست فصلی فرماندهان، معاونان و روسای فراجا گفت: درود بر روح بزرگوار و ملکوتی امام خمینی (ره) و روح مطهر شهدای معظم انقلاب اسلامی، مدافعان دوران دفاع مقدس و حفظ نظم و امنیت و شهدای مظلوم پلیس و رحمت می فرستیم. خدا را شاکرم که به من اجازه داد سال ها در سمت های مختلف در نیروی انتظامی کشور خدمت کنم. مخصوصاً فارادی که نزدیک به هشت سال فرماندهی دارد، انشاالله راضی است.

فرمانده کل نیروی انتظامی کشور گفت: از مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا که با حسن نیت، تدابیر، دستورالعمل ها و حمایت هایی که از جوانان کردند، صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم. سربازان در هشت سال گذشته همواره تلاش کرده ام با همکاری فرماندهان، معاونین نمایندگان و مدیران نیروی انتظامی کشور و همکاری نیروی انتظامی، تدابیر معظم له را اجرا کنم و رضایت مقام معظم رهبری را شاکرم. . پایان این ماموریت سخت

اشتری با ارزیابی وقایع و ماموریت های هشت سال اخیر گفت: در این هشت سال شاهد اتفاقات نادر و استثنایی مانند بحران سال 96، 97، 1401 و دوران سخت توزیع بوده ایم. خوشبختانه برای فاراژ، این ویروس کرونا بود که توانست همه چالش ها را شکست دهد.

فرمانده سابق نیروی انتظامی کشور فرجا با اشاره به اینکه نتایج و موفقیت های کسب شده در سال های فرماندهی در این سازمان مرهون جانفشانی ها و تلاش شبانه روزی ماموران نیروی انتظامی از مرز تا مرکز بوده است. همواره برنامه ها و تدابیر حضرتعالی را هدف قرار می داد.

وی با تاکید بر اینکه مردم ولی نعمتان ما هستند، گفت: افتخار من خدمت به مردم است، بنابراین هدفی جز خدمت به مردم و جلب موافقت نخست وزیر نداشتم و به دریافت آن افتخار می کنم. من هشت سال از عمرم را به عنوان رئیس پلیس سپری کردم و خودم را وقف امنیت و آسایش عزیزان کردم و هیچ تلاشی برای این کار نکردم.

به گزارش سایت پلیس، اشتری افزود: همواره به عنوان دو بال موثر در رشد و تعالی این سازمان کمک کرده ام و جا دارد از همکاری و دلسوزی دو سازمان مهم عقیدتی، سیاسی و حفاظت اطلاعات شهرستان فرجه تشکر کنم. ما سعی کرده ایم در فرهنگ برادری و خواهری، هماهنگی و همبستگی بین همه ما، رسالت را به درستی انجام دهیم.

وی با اشاره به انتصاب سردار احمدرضا رادان به عنوان فرمانده انتظامی کشور گفت: خوشحالم که ادامه این راه نصیب فرماندهی مجاهد، انقلابی، وفادار، شایسته و با تجربه شده است. لطف خداوند متعال و همکاری مدیران، فرماندهان و کارگران فراجا دستاوردهای بزرگی پیش روی این سازمان خواهد بود. همه باید از فاراژ حمایت کنند. امنیت نعمت بزرگ و سرمایه بزرگی است که برای یک کشور افتخار و قدرت می آفریند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا