بین الملل

باید عذرخواهی کنم که از کوره در رفتم/ فشار مجازی برایم مهم نیست+ فیلم

با وجود اینکه رویداد ما فوتبال است، برخی از رسانه های مطرح حاضر به حرکت نشدند.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فشار فانتزی برایم مهم نیست و فکر می کنم کف جامعه است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، وی پس از جلسه 3 ساعته کمیته انضباطی با احمد موسوی بازیکن نساجی گفت: دیدار خوبی بود و ممکن است اتفاق خوبی بیفتد و من و موسوی هر دو ببازیم. آژانس.

در مورد دلیل طولانی شدن این دیدار: دیدار دوستانه ای بود. هیچ مشکلی با هم نداشتیم. من هم گفتم آن روز بعد از بازی یک اتفاق فوتبالی بود و در نهایت این اتفاق خواهد افتاد. هیجان بازی بالاست. من یک لحظه ناراحت شدم و باید از بینندگانی که تماشا می کردند عذرخواهی کنم و شاید انتظار نداشتند من اینطور منفجر شوم. به هر حال این اتفاق افتاد و باید عذرخواهی کنم.

ترابی در پاسخ به این سوال که آیا این یک اتفاق فوتبالی بوده است، گفت: قطعا یک اتفاق فوتبالی بوده و ختم به خیر می شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تا به حال اینقدر عصبانی بوده است، گفت: مطالب مزخرفی خوانده شد و من نباید عصبانی و عصبانی می شدم. صحبت های این جلسه بسیار دوستانه بود. آقای حسن زاده و بقیه دوستان واقعاً خاص بودند و می خواستند کمک کنند.

بازیکن پرسپولیس گفت: آنها تصمیم گرفته اند و اعلام خواهد شد.

ترابی درباره جنجال موسوی و اهمیت انعکاس آن به این شکل گفت: قطعا به دنبال پدیده جدیدی هستند که در فضای مجازی گسترش پیدا کند. هنوز هم می گویم صحبت ها کاملاً در مورد فوتبال بود. او سابقه بازی در استقلال را دارد و من در پرسپولیس بودم و یک گل رد و بدل شد و تمام. من بعد از بازی این موضوع را مطرح کردم اما برخی رسانه ها علاقه ای به این موضوع نداشتند و به این موضوع پرداختند و خواستند چیزهای دیگری گفته شود که مطمئناً می دانند.

او در پاسخ به اینکه اخیراً به او گفته اند تحت فشار شدید قرار گرفته است، گفت: منظورتان فشار مجازی است؟ و بعد از قانع شدن خبرنگار در مورد این سوال، من اصلاً به فشار فانتزی اهمیت نمی دهم و چیزی که به آن فکر می کنم پایین جامعه است و امیدوارم اتفاقات خوبی بیفتد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا