حوادث

دستگیری خلافکارهایی که قهوه‌خانه را به هم ریختند/ رفع تصرف از ۱۰۰ هزارمترمربع زمین کشاورزی

فرمانده انتظامی شهرستان ری از آزادسازی بیش از 100 هزار متر مربع زمین کشاورزی به ارزش بیش از 100 میلیارد و دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی در یکی از کافی شاپ های این شهرستان خبر داد.

به گزارش دانا نیوز، سرهنگ دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی ری ضمن تشریح جزئیات این دو ماموریت: – مقابله با حادثه تجاوز، تحقیقات میدانی و کاربری و ساخت و ساز غیرمجاز اراضی کشاورزی روستای فیروزآبادی: کلانتری 173 و وظیفه کلانتری 173 شهرستان ری. نیروی این فرماندهی در دستور کار قرار گرفت که با هماهنگی دادگاه و به اتفاق کارشناسان جهاد کشاورزی این شهرستان و کارشناسان بخشداری، زمین مورد نظر شناسایی و دیوارها و ساختمان های ساخته شده در این اراضی تخریب شد. .

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان رایا، در این عملیات 100 هزار متر مربع زمین کشاورزی از سارقان کشف و ضبط و در اختیار بخش کشاورزی قرار گرفت. به گفته کارشناسان ارزش این زمین ها بیش از 100 میلیارد تومان بوده است.

آنها همچنین با اعلام اینکه عاملان نزاع دسته جمعی در بار دستگیر شده اند، اعلام کردند: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع نزاع دسته جمعی در بار در منطقه باکرشهر، بلافاصله ماموران کلانتری 175 برای بررسی این موضوع اقدام کردند. سفارش داد و موضوع به محل ارسال شد. پس از ورود کلانتری 175، پلیس مشاهده کرد که افراد زیادی شیشه های صنف را تخریب کرده و با تردد گاری به بیرون بار، آرامش شهروندان را بر هم زده اند. .

جلیلیان خاطرنشان کرد: با حضور به موقع و مقتدرانه پلیس و شلیک گلوله های هوایی، هر چهار عامل درگیری دستگیر و از طرفین چندین قبضه سلاح سرد، چاقو و قمه کشف و ضبط شد. درگیری افراد دستگیر شده پس از تکمیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا