حوادث

جزئیات جدید از انهدام تیم تروریستی در زاهدان

دانا نیوز/ سیستان و بلوچستان. به گفته فرمانده انتظامی سیستان و بلچستان: گروهک تروریستی متفرق شده شب گذشته در زاهدان با عوامل خارجی ارتباط مستقیم داشتند و در حال آموزش بودند و در این زمینه پاداش دریافت می کردند.

سردار محمد کنبری افزود: در چند هفته گذشته اعضای این گروه ضدامنیتی چندین حمله مسلحانه به قصد کشتن ماموران پلیس انجام داده اند و اقدامات بعدی آنها در این فیلم توسط رسانه های معاند منتشر شده است.

آنها توضیح دادند: تمامی اعضای این گروه 6 نفره و سه نفری که با آنها همکاری می کردند روز گذشته در یک عملیات پیچیده دستگیر شدند. حمله به واحدهای حفاظت پلیس

فرمانده انتظامی سیستان و بلچستان افزود: در بازرسی از مخفیگاه این گروهک ضدامنیتی مقادیری سلاح و مهمات از جمله کلت و کلاشینکف و همچنین 6 دستگاه خودرو که با این خودروها عملیات خود را انجام می دادند، کشف شد. آن ها هستند.

وی ادامه داد: همچنین اسناد و فیلم هایی از این گروه تروریستی کشف شده و در حال بررسی است.

سردار کنبری گفت: این گروه پس از تحقیقات انجام شده تاکنون علاوه بر اقدامی که با محیط بانان پلیس انجام می دهد چندین سرقت مسلحانه و سرقت نیز انجام داده است.

نیروهای انتظامی به همراه سایر نیروهای امنیتی با قدردانی ویژه از همکاری مردم در دستگیری این نیروهای ضدامنیتی با تمام قوا با اقدامات ضدامنیتی مخالفت کرده و اعلام کردند که هر اقدام عاملان تحت کنترل اطلاعاتی است. پیگیری.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا