استان ها

بررسی خارج از نوبت پرونده های درگیری فیزیکی

رئیس کمیته انضباطی هیات فوتبال استان اصفهان: - به نوبه خود موارد درگیری فیزیکی را ارزیابی می کند.

به گفته رئیس کمیته انضباطی هیات فوتبال استان اصفهان، درگیری ها توسط کادر فنی تیم ها در سطح پایه گزارش می شود؛ کمیته انضباطی به دلیل جنبه آموزشی نسبت به استانداردهای اولیه حساسیت بیشتری دارد.

به گزارش خبرگزاری دانا نیوز از اصفهان عباس عابدی، رئیس کمیته انضباطی هیات فوتبال استان اصفهان در خصوص وضعیت فعلی رسیدگی به موضوع انضباطی گفت: با حمایت رئیس هیات فوتبال استان اصفهان، امکان بررسی و رای گیری در این خصوص فراهم شد. مسائل انضباطی تسریع شده و اکنون پرونده ها بدون اتلاف وقت و در مدت کوتاهی در کمیته انضباطی بررسی می شود.

رئیس کمیته انضباطی هیئت فوتبال ناحیه اصفهان تصریح کرد: اگر تصمیم گیری پرونده ای نیاز به استعلام داشته باشد، نتیجه نهایی زمان زیادی می برد.

در خصوص ایجاد درگیری و درگیری غیراخلاقی بین کارشناسان فنی تیم ها و برگزارکنندگان مسابقات: متاسفانه گزارش هایی از درگیری کارشناسان فنی تیم ها در سطح پایه را شاهد هستیم. کمیته انضباطی به دلیل جنبه آموزشی نسبت به استانداردهای اولیه حساسیت بیشتری دارد.

وی افزود: در واقع تصمیم کمیته انضباطی در مواقعی که با قضات یا دستگاه های اجرایی اختلاف شود، با جدیت و قاطعیت برخورد خواهد شد. این احکام شامل مجازات و محرومیت از فعالیت می شود.

عابدی افزود: گزارش های ارسالی به کمیته انضباطی مبنی بر تخلف و درگیری فیزیکی یک به یک مورد بررسی قرار گرفته و دستور موقت صادر شده است.

رئیس کمیته انضباطی هیات فوتبال استان اصفهان اذعان داشت: از مدیران و کادر فنی تیم ها تقاضا داریم حداقل یک بار آیین نامه کمیته انضباطی تدوین شده توسط فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران را مطالعه کنند. تخلفات انضباطی نسبت به سال گذشته هفت برابر شده است.

عابدی تصریح کرد: مرجع تصمیم گیری در مورد برگزاری یا عدم برگزاری مسابقه تنها بر عهده مدیرکل و داور است. اگر تیمی عمداً در بازی غایب باشد، جرایم جدی مانند سقوط در نظر گرفته می شود.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

با توجه به نتیجه رای حمایت و او مقاومت کرد

دکمه بازگشت به بالا