اجتماعی

هوشمند سازی خدمات جمعیت هلال احمر در دستور کار است

به گفته رئیس جمعیت هلال احمر، هوشمندسازی خدمات و فعالیت های جمعیت هلال احمر در دستور کار قرار دارد چرا که از این طریق زمینه خوبی برای توسعه برنامه ها و فعالیت های این نهاد فراهم می شود.

به گزارش دانا نیوز دکتر پیرحوسن کولیوند امروز (18 دی) در جلسه شورای معاونین ناحیه اردبیل و هیات مدیره جمعیت هلال احمر با بیان اینکه جان باختن ناجی این سازمان در حین انجام ماموریت بسیار دردناک بود، گفت: برای دو مجروح دیگر نیز آرزوی شفای عاجل داریم و آرزوی ادامه رنج عزیزانشان را داریم.

به گفته رئیس جمعیت هلال احمر کشور، الگوهای دینی و قرآنی مختلفی وجود دارد که به عنوان چراغ راهنما در مسیر خدمت در فعالیت های جمعیت هلال احمر عمل می کند. حق تعالی و بندگانش.

ما در بخش فناوری اطلاعات و دیجیتال برای ارائه خدمات بهتر شکاف داریم. برای حفاظت از منابع باید با استفاده از فناوری های جدید و هوشمندسازی خدمات به این سمت حرکت کنیم. زیرا این افزایش خسارت ناشی از علیت است. کار هوشمندانه را نادیده بگیرید.

کولیوند خاطرنشان کرد: توسعه خدمات و فعالیت های جمعیت هلال احمر در دستور کار قرار دارد چرا که از این طریق زمینه خوبی برای توسعه برنامه ها و فعالیت های این سازمان فراهم می شود.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور افزود: تامین تجهیزات لازم یکی از برنامه ها است و در حال مذاکره برای خرید 300 دستگاه آمبولانس و 60 خودروی امدادی از طریق صلیب سرخ جهانی هستیم و به زودی این خودروها وارد کشور می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، کولیوند در پایان گفت: متأسفانه تحریم حتی به خودروهای امدادی نیز رسیده و کشورهای استکباری در این زمینه از زور استفاده می کنند، اما صلیب سرخ جهانی همکاری ویژه ای در این زمینه دارد. تجهیزات لازم وارد کشور خواهد شد.»

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا