اجتماعی

رهایی گروگان ۱۶ ساله در صومعه سرا

دانا نیوز/گیلان جانشین فرمانده انتظامی گیلان از رهایی گروگان 16 ساله از دام آدم ربایان خبر داد که آدم ربایان در کمتر از 10 ساعت شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ حسین حسن پور امروز هفتم دی ماه در نشست خبری امنیت را زمینه ساز رشد و توسعه دانست و خاطرنشان کرد: امنیت یکی از مهم ترین و اساسی ترین نیازهای هر جامعه است.

وی افزود: در پی شکایت فردی مبنی بر وقوع حادثه آدم ربایی در منطقه گلسار شهرستان رشت، بلافاصله ماموران اداره پیشگیری از وقوع جرم موضوع را در دستور کار قرار دادند.

جانشین رئیس پلیس راه گیلان گفت: با حضور کارآگاهان در محل و در تحقیقات انجام شده، مشخص شد که دو مرد پسر 16 ساله ای را در ایستگاه تاکسی سوار کرده و به مکان نامعلومی منتقل کرده و با تهدید وی مواجه شدند. ” “

این افسر پلیس با بیان اینکه گروگان ها برای آزادی پسرشان سه میلیارد ریال طلب کرده بودند، ظرف 10 ساعت، آدم ربایان 32 و 37 ساله شناسایی شدند. سومسارا در این شهر دستگیر شد.

وی خاطرنشان کرد: گروگان ها با آرامش از دست گروگان ها آزاد شدند.

حسن پور در پایان به نقش بی بدیل ارتباط و همکاری پلیس در دستگیری مجرمان اشاره کرد و از مردم خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا