اجتماعی

فرمانده فراجا: دشمن اعتراضات مردم را به اغتشاش تبدیل کرد

فرمانده فرجا با اعلام اینکه امروز پلیس به دنبال احقاق حق مظلومان است گفت: بسیاری از کارمندان ایثارگر ما برای آرامش و آسایش مردم شریف ایران جان خود را از دست دادند.

به گزارش دانا نیوز، سردار حسین اشتری پیش از ظهر امروز در گفت و گوی صمیمی با دانشجویان دکتری دانشگاه علوم انتظامی امین و دانشجویان دانشگاه عالی دفاع ملی در ستاد فرماندهی فرجه گفت: هدف از برگزاری این جلسه رفع تمام نقاط ضعف و مشکلات برای همه است. بهتر است دوره های آکادمیک را بگذرانید. دانشگاه جامع علوم انتظامی الحمدالله امین و دانشگاه دفاع ملی از اقدامات خوب نیروی انتظامی کشور با اساتید و دانشجویان مجرب می باشد که از این فرصت برای تحصیل و ارتقای خود در عرصه علم استفاده نمایید. .

اگر خدا بخواهد با برنامه جامع ساختاری شاهد پیشرفت خوبی در حوزه علمی، دانشگاه ها و مراکز علمی و آموزشی فرجا خواهیم بود. مسائل مهمی که نیاز به توجه جدی دارند؛ در واقع باید موضوعاتی انتخاب شود که بتوانیم به بهترین نحو از آنها برای رسیدن به اهداف پیشنهادی استفاده کنیم و به انجام ماموریت ها و رفع مشکلات موجود نیز کمک کنیم.

وی درباره اتفاقات اخیر نیز خاطرنشان کرد: دشمنان و دشمنان با ارتکاب جنایاتی که اخیرا رخ داده در صدد از بین بردن آرامش جامعه و امنیت مردم هستند.

وی افزود: چرا که مرزبانان غیور و نیروهای امنیتی و انتظامی با احتیاط و اقتدار کامل فعالیت آنها را رصد می کنند اما هفته گذشته با درگیری و درگیری از ورود گروه های تروریستی به منطقه جلوگیری کردند. تجهیزات تروریستی کشوری و مهمی مانند بی سیم، مواد منفجره، سلاح و مهمات، مواد منفجره دست ساز کشف شده است و عملیات زمینی امروز این گروه تروریستی توسط نیروهای امنیتی و انتظامی اطلاعات قابل توجهی را نشان می دهد. نیروی رزمی نیروهای امنیتی.

اشتری با اشاره به حادثه اخیر درگذشت مرحومه مهسا امینی گفت: نیروی انتظامی امروز به دنبال احقاق حق مظلومان است، شاید در این راه بسیاری از کارگران فداکار و زحمتکش جان خود را برای آرامش و آسایش فدا کرده اند. مردم شریف ایران اسلامی از احکام اخلاص پیروی کردند. وقتی این اتفاق افتاد، در شلمچه مشغول خدمت به زائران اباعبدالله الحسین(ع) بودم. در همان ساعات اولیه سه دستور ویژه مبنی بر رسیدگی به متوفی، رسیدگی فوری و بدون توجه و احترام به خانواده مهسا امینی صادر شد و به همکارانم در اداره پلیس تاکید کردم که مهسا امینی مانند پسر من است.

به گفته اشتری، زمانی که با خانواده مرحوم مهسا امینی یعنی پدر، مادر و عموی مرحومه صحبت کردیم، تلفنی تسلیت گفتیم و خدا را شکر این پرونده بدون وقفه در نیروی انتظامی کشور بررسی شد. در معاینه مشخص شد که ضرب و شتم و جراحتی در کار نبوده است.

آنها با تاکید بر اینکه ضد اصلاح طلبان و منافقین به سرکردگی آمریکای جنایتکار به دنبال بهانه ای برای رسیدن به اهداف پوچ خود هستند و از این اقدام استفاده کرده اند، خاطرنشان کردند: به گفته رهبر معظم دشمن، جنگ مشترک را با تمام توان آغاز کرده اند. روانی عملیات در فضای مجازی اما این توطئه و آتش افروزی با هوش انسانی از بین رفت و دشمنان و مخالفان ناکام ماندند. پلیس مجری قانون است و کار خود را طبق قانون انجام می دهد، اما دشمن از فرصت استفاده کرد و با نشر اکاذیب در فضای مجازی و تلفیق جنگ، اذهان مردم را نگران کرد و اعتراض عمومی به اغتشاش تبدیل شد.

به گزارش سایت پلیس، فرمانده انتظامی کشور با اشاره به آشوب‌ها و آتش‌سوزی‌های استان مازندران گفت: همکاران ما در نیروی انتظامی کشور خود را در حال مبارزه با مخالفان و ضدانقلاب‌های منظم می‌بینند. – بسیاری از پلیس ها ماه ها فداکاری کرده اند تا در جریان برخورد با جنایتکاران له شوند و شهید شوند. امروزه حتی زمانی که دشمنان برای حمله به پایگاه اجتماعی پلیس توطئه می کنند، این پایگاه اجتماعی پلیس شکست ناپذیر است زیرا مردم همچنان به پلیس به عنوان پناهگاه خود نگاه می کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا