حوادث

رئیس پلیس کشور: فتنه اخیر متفاوت با همه اتفاقات گذشته است

سردار فرجار با بیان اینکه با برنامه ریزی و ارزیابی فرآیندها می توان بهتر از گذشته عمل کرد، گفت: باید با تدارک ملاحظات اجتماعی و آینده پژوهی و تحقیقات آینده و دیدن نقشه راهبردی آینده در این زمینه کار قوی و مناسب انجام داد. .

به گزارش دانا نیوز، سردار حسین اشتری در جشنواره تحلیلی پژوهشگر فقهی 1401 امین گفت: هر ساله در طول نظام پژوهشگران، محققین و اساتید در این زمینه تلاش می کنند و الحمدالله با اقداماتی که از سال 74 برداشته شده است، مجتمع فرجا رشد کرده است. ساختار فراجا در این زمینه ایجاد پیشرفت محسوب می شود.

وی ادامه داد: فرجا از نظر ساختار و امکانات در وضعیت خوبی قرار دارد، قدم های خوبی در این زمینه برداشته شده است، اما باید تلاش شود تا بازدهی و سرعت کار در پیشرفت و پیشرفت ماموریت های فرجا افزایش یابد.

اشتری با اشاره به اتفاقات اخیر بیان کرد: در این جنگ هماهنگ علیه مردم ما، با وجود اینکه همه دستگاه ها در صحنه در حال تلاش هستند، تیم فرجا به طور مداوم در میدان و خط مقدم دفاع و مبارزه است. از روز اول تا الان، حدود سه ماه است، دردسرسازها و فکرهای زیادی وجود دارد.

فرمانده فرجا ادامه داد: مردم ایران در قیام هایی که از ابتدای انقلاب اسلامی به وقوع پیوست، پیروز ظاهر شدند. آمادگی بیشتری نسبت به گذشته دارد چرا که دشمن در 43 سال گذشته هرگز متوقف نشده و همواره سعی در ایجاد توطئه علیه ملت ایران دارد.

اگرچه همه عزیزان در کنار گروه فرجا هستند و در این امر کمک می کنند اما وظیفه پلیس تامین امنیت کشور و آرامش مردم است اما مسئولیت اصلی بر عهده پلیس است که باید . با توجه به شرایط موجود و استفاده از علم عمل می کند و با ایجاد تغییر در دانش و تجربه، فناوری های جدید، ظرفیت سازمانی داخلی و خارجی و برنامه ریزی می توان شاهد تحول در این بخش بود.

پلیس در میدان درخشید

اشتری خاطرنشان کرد: قطعا با برنامه ریزی و تعدیل روند می توان بهتر از گذشته این کار را انجام داد، هرچند پلیس مرد به عنوان یک نهاد انقلابی همیشه در میدان و صحنه حضور پررنگ خواهد داشت اما باید باشد. باید در این زمینه کار قوی و مناسب با ملاحظات اجتماعی و تحقیق و توسعه آینده و چشم انداز برنامه ریزی استراتژیک آینده انجام شود.

بر اساس اعلام سایت پلیس، اما برای رسیدن به تراز انقلاب اسلامی کارهایی در حال انجام است، اما در شرایط فعلی مخاطراتی وجود دارد و باید ناکارآمدی ها و مشکلات را برطرف کرد. جامعه همیشه مواجه است، پلیس باید مانند گذشته آماده ایفای نقش موثر و مهم باشد. این یک پتانسیل بزرگ است که تنها با ایجاد یک برنامه، هماهنگی و نقشه راه دقیق ایجاد می شود. الحمدلله با ورود نیروهای جوان، کارآمد و نخبه به محوطه فرج شاهد بهسازی و تغییر این مجموعه خواهیم بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا