اجتماعی

آغاز ثبت‌نام چهاردهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو

آغاز ثبت نام چهاردهمین المپیاد دانش آموزی نانو

دانشجویان محترم و تشکل های محترم تبلیغاتی، آزمون مقدماتی چهاردهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو در تاریخ 15 بهمن ماه 1401 شمسی و ثبت نام همزمان با سایر المپیادهای دانشجویی از تاریخ 25 لغایت 25 آذر ماه 1401 برگزار خواهد شد. .

خبرگزاری بارنا؛ دانشجویانی که تمایل به ثبت نام انفرادی دارند باید در مهلت اعلام شده با مراجعه به سامانه my.medu.ir ثبت نام کنند. همچنین تشکل های ترویجی که مایل به ثبت نام گروهی و دریافت تخفیف هستند، فرصت دارند با بارگذاری فایل سازمان تبلیغاتی خود در سایت باشگاه نانو و پس از تایید، لیست دانشجویان خود را در قسمت ثبت نام گروهی در فاصله زمانی 25 تا 22 آذر ماه بارگذاری کنند. متخصصین باشگاه نانو و پرداخت 20 درصد هزینه ثبت نام از ستاد نانو، جهت ثبت نام دانشجویان خود در سامانه my.medu.ir.

قیمت ثبت نام انفرادی 80 هزار تومان است اما ثبت نام های گروهی شامل 20 درصد تخفیف در ستاد ویژه توسعه فناوری نانو است که در صورت ثبت نام بیش از 10 نفر توسط موسسات تبلیغاتی اعمال می شود. طبق جدول زیر تشکل های تبلیغاتی فعال برای ثبت نام از حمایت تشویقی برخوردار خواهند شد.ردیف شماره ثبت میزان حمایت از هر دانش آموز
1 تا 50 نفر 10 هزار تومان
2 از 51 تا 100 نفر 12 هزار تومان
3 بیش از 100 نفر 15 هزار تومان

لازم به ذکر است دانش آموزان کلاس های دهم، یازدهم و دوازدهم می توانند در المپیاد نانو ثبت نام کنند. همچنین دانش آموزانی که در دو دوره از مرحله سوم المپیاد نانو شرکت کرده اند نمی توانند ثبت نام و در دوره سوم شرکت کنند.

لازم به ذکر است دوره های آموزشی برای آمادگی داوطلبان این المپیاد با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می شود. برای اطلاع از وضعیت این دوره ها سایت دوره های آموزشی باشگاه نانو را بررسی کنید یا با کارشناسان واحد آموزش باشگاه نانو با شماره تماس 02192001031 داخلی 5 تماس بگیرید.

جزئیات ثبت نام را می توانید از آگهی منتشر شده در سایت سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان مطالعه کنید.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

با توجه به نتایج 0 رای حمایت و 0 او مقاومت کرد

دکمه بازگشت به بالا