استان ها

تأکید استاندار قزوین بر گسترش مشارکت ایرانسل در توسعه استان / چهار سایت جدید 5G در قزوین افتتاح می‌شود

استاندار قزوین در گفتگو با مدیرعامل ایرانسل بر گسترش مشارکت ایرانسل در توسعه این استان تاکید کرد. مدیرعامل ایرانسل امروز با معاون عمرانی استاندار و مدیران ارشد استان دیدار و گفتگو کرد و همچنین از «مرکز فناوری و نوآوری سینتک» دانشگاه آزاد اسلامی قزوین بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری آنا،

مدیرعامل ایرانسل، دکتر بیژن عباسی آرند، امروز چهارشنبه 18 آذر 1401 در سفر یک روزه صبح و بعدازظهر به قزوین با مهندس محمدمهدی علاین استاندار قزوین دیدار کرد.

در این جلسه که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری دکتر مهدی سرندونی و جمعی از مدیران ارشد استان برگزار شد، ایرانسل استاندار قزوین از اقدامات انجام شده در استان تقدیر کرد. از دستاوردهای ایرانسل در توسعه زیرساخت های ارتباطی استان قزوین از جمله توسعه 48 کیلومتر فیبر نوری قدردانی شده است.

علایی همچنین با قدردانی از توسعه پوشش نسل های مختلف شبکه تلفن همراه ایرانسل در منطقه، ضمن تشریح فرصت های سرمایه گذاری موجود، خواستار مشارکت احتمالی ایرانسل در طرح های توسعه اقتصاد دیجیتال منطقه شد. موضوعات متنوع و چندوجهی در قالب طرح های سرمایه گذاری مختلف و ارائه خدمات و تولید وجود داشت.

دیدار دکتر بیژن عباسی آرند با استاندار قزوین ایرانسل

مدیرعامل ایرانسل در این نشست به تشریح برنامه های آینده ایرانسل برای توسعه ارتباطات استان قزوین از جمله طرح توسعه چهار سایت جدید نسل پنجم (5G) در دو هفته آینده پرداخت. ما در مورد توسعه زیرساخت های تحول دیجیتال، از جمله گسترش شبکه های فیبر نوری بسیار نگران هستیم.

عباسی آرند همچنین با اشاره به اینکه ایرانسل در توسعه نسل پنجم شبکه تلفن همراه پیشرو است، خاطرنشان کرد: ایرانسل اولین ارائه دهنده 5G و رکورددار نسل پنجم سایت ها و سرعت اینترنت همراه در ایران است و از آن آگاه است. مهمترین برنامه ها برای توسعه فناوری های نوین ارتباطی و زیرساخت های کسب و کار دیجیتال در کشور است.

در این جلسه مقرر شد سلسله جلساتی برای پیگیری توافقات انجام شده برگزار شود. ظهر امروز با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، دکتر حجت الله امینی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس محمدحسین فیضی مدیرکل فرهنگی و اسلامی، دکتر مهدی سرندونی و مدیرکل راهداری استان و شهرسازی مهندس سید علی هاشمی و شهردار قزوین جناب آقای دکتر مهدی صباغی با حضور دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل و مدیر عامل ایرانسل برگزار شد. و مشارکت ایرانسل در طرح‌های مختلف توسعه کشور، تولید محتوا و حمایت از کسب‌وکارهای دیجیتال، توسعه فیبر نوری، پروژه‌های شهر هوشمند و تحول، دیجیتال در صنعت و کشاورزی و غیره. راهکارهای اجرایی و مدل همکاری اجرایی، باید در جلسات بعدی رصد و نهایی شود.

مدیرعامل ایرانسل امروز همچنین با دکتر حجت الله امینی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین دیدار و گفتگو کرد. در این جلسه هنگام ارائه گزارش وضعیت استان توسط شبکه ایرانسل، فرصت های سرمایه گذاری در منطقه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و طرح های همکاری مشترک برای گسترش پوشش شبکه ایرانسل از نظر کمی و کیفی در استان قزوین مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مدیرعامل ایرانسل در بخشی دیگر از برنامه امروز از «مرکز فناوری و نوآوری سینتک» دانشگاه آزاد اسلامی قزوین بازدید کرد و در خصوص نتایج تحقیقات و اکتشافات جدید انجام شده در این مرکز گفت‌وگو کرد. دانشجویان جوان زیادی در این مرکز فعالیت داشته اند

دیدار دکتر بیژن عباسی آرند با استاندار قزوین ایرانسل

مدیرعامل ایرانسل با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و مدیران مرکز سین تک از پروژه خودروهای برقی این دانشگاه بازدید کرد. فرصت های همکاری متقابل بین آنها حل شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا