اجتماعی

اشرار موادفروش بازداشت شدند – دانا نیوز

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از دستگیری دو نفر از اوباش کهنه کار که بیش از 100 گرم هروئین و چند قبضه سلاح سرد در اختیار داشتند خبر داد.

به گزارش دانا نیوز، سرهنگ علی زنگنه با تشریح جزئیات بلافاصله پیگیری و در پی ایجاد رعب و وحشت، برهم زدن آرامش و امنیت مردم، قدرت نمایی سلاح سرد و خرید و فروش مواد مخدر توسط دو نفر که در حال اخلال هستند وارد عمل شد. صلح و امنیت ماموران کلانتری در دستور کار قرار گرفتند و پلیس کلانتری 12 نصرشهر برای شناسایی و دستگیری متهم وارد عمل شد.

وی با بیان اینکه مشخص شد متهمان در محل اختفای خود اقدام پلیسی کردند، تصریح کرد: هماهنگی های لازم با مراجع قضایی برای دستگیری این افراد انجام شد، ماموران با انجام عملیات ویژه این دو تبهکار را دستگیر کردند. مقر پلیس.”

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم با اشاره به تحقیقات از متهمان و بررسی سوابق آنها، گفت: متهمان سابقه ارتکاب جرم و فروش مواد مخدر داشتند و از آنها تحقیقات انجام شد. آنها باید در 15 بسته آماده برای فروش اعتراف می کردند. جنایت آنها

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی غرب استان تهران، زنگنه افزود: برای این مجرمان دستگیر شده، اتهامات وارده تشکیل و برای ادامه روند رسیدگی به جنایت به دادسرا ارسال شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا