حوادث

دستگیری دو تن از عوامل اغتشاشات در شهرستان ری/ سارق میلیاردی پل‌های آهنی دستگیر شد

رئیس پلیس شهر ری از دستگیری دو نفر از اغتشاشگران به نام های قاتل و دزد میلیاردی پل فولادی خبر داد.

به گزارش دانا نیوز، سرهنگ دوستعلی جلیلیان با اشاره به مهمترین مسائل پلیسی در شهرستان ری از دستگیری دو تن از سرکردگان اغتشاشات اخیر خبر داد: – شناسایی عوامل اصلی اغتشاشات، برهم زدن آرامش مردم، سوء استفاده و نشستن بر موج اعتراضات مردمی. برای تخریب اموال و اماکن عمومی و دولتی و سازماندهی حمله سوزان، سیاستمداران این فرماندهی که سعی در انجام آن داشتند، توانستند به هویت و محل 2 رهبر و عامل اصلی پی ببرند. شهر ری.

در خصوص دستگیری دو متهم: سیاسیون این فرماندهی پس از انجام اقدامات قانونی به محل مورد نظر مراجعه و با انجام کارهای مختلف، هر دو متهم را دستگیر و به پلیس امنیت منتقل کردند.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان رایا، متهم پس از مراجعه با مدارک پلیس به تخریب و آتش زدن اموال و اماکن عمومی و تحریک مردم به اخلال در آرامش عمومی اعتراف کرد. همچنین متهمان به دادسرا معرفی شدند و تحقیقات با هماهنگی قانونی برای دستگیری دیگر همدستان متهمان ادامه دارد.

عاملان درگیری در کهریزک دستگیر شدند.

جلیلیان در خصوص دستگیری عاملان درگیری در منطقه کهریزک گفت: پس از درگیری دسته جمعی، ماموران پلیس محلی عاملان درگیری را در این منطقه شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری افزود: با بررسی اطلاعات پلیسی، هویت و مخفیگاه متهمان مشخص شد و پس از اقدامات قانونی، پنج عامل این درگیری در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند. در بازرسی از مخفیگاه این افراد 6 قبضه سلاح سرد شامل قمه و چاقو کشف شد. در ادامه متهمان با آغوش باز به کلانتری منتقل و پس از تکمیل تحقیقات و ارائه پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل دادستانی شدند.

دزدی که مصالح شهری را میلیاردی می فروخت دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان ری با بیان اینکه سارق میلیاردی دستگیر شد، گفت: در پی دریافت اطلاعات و گزارشات مردمی مبنی بر سرقت پل آهنی در منطقه کیامادشت، رسیدگی به این موضوع در دستور کار کلانتری محل قرار گرفت.

همچنین ماموران کلانتری 174 کیدشت پس از بررسی صحت و سقم پرونده با بررسی سرنخ ها و نظارت تصویری سارق را شناسایی کردند.

رئیس پلیس ری ادامه داد: ماموران گروه عملیاتی کلانتری کیامدشت پس از شناسایی مجرمان در مناطق جرم خیز، سارق را در حال سرقت شناسایی و متهم را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند. ایستگاه پلیس.

جلیلیان با اشاره به اعترافات متهم بیان کرد: سارق علاوه بر اعتراف به بزه ارتکابی مرتکب سرقت بزرگراهی به ارزش پنج میلیارد ریال شد و پس از تکمیل تحقیقات به دادسرا منتقل شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا