استان ها

پیگرد قانونی در انتظار دستگاه‌هایی که زمین‌هایشان را اعلام نکنند

هشدار سازمان ثبت اسناد;

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای اسنادی که برای دریافت سند در مهلت قانونی به سازمان ثبت مراجعه نکرده اند به مراجع قضایی و نظارتی معرفی می شود.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، حسن بابایی: در خصوص هزینه آماده سازی کشاورزی، تسهیلات و معافیت های ارائه شده توسط سند تعیین حریم املاک و سازمان ثبت را در نظر می گیرد. نقشه اراضی از کشاورزان و مالکان تقاضا داریم با مراجعه به ادارات ثبت و جهاد کشاورزی نسبت به ارائه اسناد ثبتی اراضی اقدام کنند.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در گفتگو با روسای ادارات ثبت احوال مرکزی، با تاکید بر اینکه بحث تحدید حدود یک تکلیف قانونی و درخواست مقام معظم رهبری است، تاکید کرد: از سواحل جلوگیری شود. وی گفت: در صورت تجاوز، وضعیت کنتور زمین کشور باید با متر مشخص شود و این قانون مربوطه است. اجرا شود.بنابراین تفکیک متری زمین های کشور باید اجرا شود، هیچ عذر و بهانه ای پذیرفتنی نیست.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای اسنادی که برای دریافت سند در مهلت قانونی به سازمان ثبت مراجعه نکرده اند به مراجع قضایی و نظارتی معرفی می شود.

مدیران ثبت احوال کشور تاکید کرده اند که خواست نخست وزیر برای اجرای 100 درصدی مرزبندی در کشور محقق شود و اگر سازمانی همکاری لازم را با سازمان ثبت احوال ندارد، با قدرت و تلاش جهادی با آن مبارزه شود. اجرای وظایف قانونی به مراجع نظارتی معرفی می شود.

قائم مقام قوه قضائیه با اشاره به مزایای صدور اسناد پهنه بندی اراضی کشاورزی برای تامین سلامت قوه قضاییه گفت: امسال اولویت سازمان ثبت، اجرای پهنه بندی اراضی کشاورزی است.

بابعی با اشاره به لزوم کار و اقدام جهادی و انقلابی چنین مدیرانی گفت: مدیران خسته و بی تعهد باید جای خود را به مدیران پرتلاش، با انگیزه و جهادی برای تحقق اهداف نظام بدهند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا