اجتماعی

فردا؛ امضای تفاهم‌نامه ساخت ۹۰ هزار واحد مسکونی در پایتخت

سخنگوی شهرداری تهران: فردا سه شنبه تفاهم نامه ساخت حدود 90 هزار واحد مسکونی در پایتخت امضا می شود که این تعداد به سایر پروژه ها و پروژه هایی که به مرحله برنامه ریزی رسیده اند اضافه می شود. ساخت و ساز.

عبدالمطهر محمدخانی در گفت وگو با دانا نیوز. شهرداری تهران با اشاره به تفاهم نامه جدید شهرداری تهران و نهادهای مختلف برای تامین مسکن پایتخت، فردا سه شنبه قرار است با سپاه پاسداران، ارتش، فرماندهی نیروی انتظامی تفاهم نامه منعقد کند. شستا. و دانا نیوز طاهاتر، یک شرکت ایرانی برای ساخت و تولید مسکن در پایتخت

وی با اشاره به اینکه این امر مربوط به ادامه ساخت مسکن در پایتخت و پروژه های اردوی جهادی است، خاطرنشان کرد: قرار است 20 هزار واحد توسط سپاه، 15 هزار واحد ارتش، 5 هزار واحد توسط فرمانده نیروی انتظامی، 50 هزار واحد ساخته شود. واحدها، یک واحد توسط شستا و 10000 دستگاه توسط شرکت ایرانی دانا نیوز تهتر.

محمد خانی گفت: تمام پروژه هایی که فردا تفاهم نامه امضا می شود 3 ساله است و به زودی ساخته می شود. ارزش و سهم شهرداری تهران در هر پروژه متفاوت است. اما اقدامات شهرداری تهران در خصوص ساخت و ساز مسکن تسهیل و رفع موانع است.

سخنگوی شهرداری تهران ادامه داد: قبل از شروع مدیریت شهری فعلی و قبل از ورود آقای زاکانی به شهرداری تهران، 2 هزار پروژه سازمان نوسازی شهر تهران در حال انجام بود. اما اکنون این تعداد به 10 هزار پروژه رسیده و قول رئیس سازمان اصلاحات حاکی از آن است که این رقم به زودی به 20 هزار پروژه خواهد رسید.

وی گفت: فردا سه شنبه تفاهم نامه ای برای ساخت حدود 90 هزار واحد مسکونی در پایتخت منعقد می شود که این تعداد به پروژه های دیگری که به مرحله ساخت و ساز رسیده اند اضافه می شود. اقدامات قرارگاه جهاد مسکن نشان می دهد شهرداری تهران برنامه جدی و کاربردی در حوزه مسکن پایتخت دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا