حوادث

سرقت در آزادراه تهران – شمال برای تفریح/ کشف هزاران قرص متادون در ترمینال

رئیس پلیس دفاع پایتخت از کشف بیش از دو هزار قرص متادون، مواد مخدر تفریحی و … خبر داد.

به گزارش دانا نیوز، سرهنگ جلیل موفایی در تشریح مهمترین پرونده های شبانه روزی پلیس دفاعی اظهار داشت: یکی از موارد مربوط به نگهداری قرص متادون بود. گروهی از ماموران پلیس پایانه جنوب روز گذشته در حال گشت زنی در این منطقه بودند که به دو نفر که دو بسته را به انبار برده بودند مشکوک شدند.

متهمان گفتند با مشاهده ماموران از محل متواری شدند که بلافاصله ماموران وارد عمل شده و این دو مرد را پیاده تعقیب و به مقر پلیس منتقل کردند. همچنین در بازرسی اولیه از انبار دو هزار عدد قرص متادون از بسته ها کشف و ضبط شد.

موکوفه در خصوص سوال متهمان دستگیر شده: – متهمان در تحقیقات اولیه اعتراف کردند که توسط فردی از استان دیگری اعزام شده و قصد فروش آنها را در تهران داشته اند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: تحقیقات تکمیلی برای مشخص شدن جزئیات این پرونده و دستگیری دیگر متهمان ادامه دارد. متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جنایت به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرقت برای تفریح ​​در آزادراه تهران-شمال

رئیس پلیس دفاع پایتخت از دستگیری سارقان حرفه ای قطعات خودرو در محور تهران – شمال خبر داد و گفت: پس از چندین فقره سرقت قطعات خودرو توسط راننده و سرنشینان خودروی پراید بر روی خودرو، موضوع در جریان است. دستور کار بزرگراه تهران – شمال این افراد از خودروهایی که در کنار خیابان ایستاده یا پارک شده اند سرقت می کنند.

ماموران با بیان اینکه گشت های هدفمند در این بزرگراه را افزایش داده اند، خاطرنشان کردند: ماموران در حین گشت زنی یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ با همان مشخصات شکایات را پیدا کردند و بلافاصله وارد عمل شدند. در عملیات هماهنگ پلیس، متهمان را دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.

رئیس پلیس دفاع تهران بزرگ ادامه داد: در بازرسی از خودروی متهم، چند فقره اقلام مسروقه از جمله سه جعبه بزرگ و دو دستگاه ضبط خودرو با برندهای مختلف که ساعاتی قبل به سرقت رفته بود، کشف و ضبط شد. متهمان بین 20 تا 27 سال سن داشتند و ساکن یکی از استان های نزدیک تهران بودند.

موکوفهی با بیان اینکه مالباختگان توسط ماموران شناسایی شدند، گفت: بررسی سوابق کشف شده نیز نشان می دهد که این افراد قبلاً به جرم سرقت دستگیر شده اند. تحقیقات تکمیلی برای مشخص شدن جرایم احتمالی متهمان ادامه دارد و پرونده اولیه آنها به دادسرا ارسال شد.

کشف یک پروژکتور فرودگاه از خانه مالکران

رئیس پلیس پدافند تهران بزرگ از دستگیری دو سارق حرفه ای در محله مهرآباد خبر داد: در پی افزایش سرقت های خرد در محله مهرآباد، تیمی متشکل از ماموران کلانتری 119 مهرآباد مسئولیت دستگیری سارق یا سارقان را بر عهده گرفتند. تحقیقات میدانی خود را در این زمینه انجام داده اند

این مقام مسئول در ادامه تحقیقات و جستجو، هویت و مخفیگاه متهم را شناسایی کرد، این مقام مسئول گفت: روز گذشته با کسب مجوز از دادگاه تیمی از ماموران برای کشف مخفیگاه متهم و انجام عملیات هماهنگ به محل اعزام شدند. هر دو متهم دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند. همچنین در ادامه تحقیقات از مخفیگاه متهمان چندین اموال مسروقه شامل قطعات خودرو، دوچرخه و سایر لوازم جانبی کشف شد.

به گفته رئیس پلیس راه تهران بزرگ، در ادامه اقدامات فنی انجام شده، دو سارق شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی، هر دو سارق در مخفیگاه و اموال زیادی از جمله ادوات مختلف، کنتور برق، دینام کشف و ضبط شدند. کولرها، این سارقان انواع قطعات خودرو، لپ تاپ، تجهیزات صنعتی، حتی پمپ آب و پروژکتورهای فرودگاهی کشف و ضبط شده اند.

وی با اشاره به پرونده های متعددی که متهمان به سرقت و حبس متهم شده اند، گفت: تاکنون 20 نفر مفقود شده اند و تحقیقات تکمیلی برای کشف جرایم متهمان ادامه دارد. شناسایی کسانی که دارایی خود را از دست داده اند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا