استان ها

یک فوتی و ۱۳ مصدوم، آخرین آمار حادثه واژگونی اتوبوس تهران-سنندج

حادثه واژگونی اتوبوس تهران - سنندج یک کشته و 13 مجروح برجای گذاشت

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی کردستان بر اثر واژگونی اتوبوس در محور دهگلان – سنندج 13 نفر مجروح و یک نفر جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری دانا نیوز از کردستان؛ رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر اورژانس دانشگاه علوم پزشکی کردستان ساعت 6:14 روز شنبه در جمع خبرنگاران گفت: پس از تماس با مرکز کنترل حوادث و فوریت های پیش بیمارستانی دانشگاه مبنی بر واژگونی اتوبوس مسافربری، فورا هماهنگی لازم بود و تیمی متشکل از چهار تکنسین فوریت های پزشکی از دانشگاه به محل حادثه اعزام شدند و اقدامات شناسایی و امدادی قربانیان در محل حادثه انجام شد.

رضا پیرا افزود: پایگاه های بین راهی شهرستان کد یک و دهگلان قوروچای و بلبان آباد به همراه پایگاه بین راهی سالوت آباد سندج برای ارائه خدمات اورژانسی به حادثه دیدگان اعزام شده اند.

وی افزود: در این حادثه 14 مسافر اتوبوس مجروح شدند که 6 نفر از آنها به بیمارستان کوثر سنندج و 8 نفر به بیمارستان شهدای دهگلان منتقل شدند که متاسفانه یکی از آنها به دلیل شدت جراحات وارده فوت کرد.

به گفته رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث غیرمترقبه دانشگاه علوم پزشکی کردستان، اقدامات درمانی و تکمیلی پزشکی در بیمارستان های کوثر سنندج و شهدا برای نجات جان مصدومان این حادثه در حال انجام است. دهگلان و سپس: از جانباختگان این حادثه 13 نفر جان باختند و یک نفر خانمی 36 ساله بود.

رئیس پلیس راه کردستان صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این حادثه به دلیل عدم توجه و خستگی و کم خوابی راننده رخ داده است.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

با توجه به نتیجه 0 رای حمایت و 0 او مقاومت کرد

دکمه بازگشت به بالا