حوادث

چالوس یک‌طرفه می‌شود/ ترافیک نیمه‌سنگین در ۳ محور و بارش باران در ۱۲ استان

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان فراجا با اشاره به وضعیت فعلی ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور از یکطرفه شدن جاده چالوس از عصر امروز خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با دانا نیوز. با اشاره به وضعیت ترافیکی اخیر در محورهای مواصلاتی کشور، آخرین گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی کشور حاکی از آن است که تردد در محور چلاس جاده شمال به جنوب در محورهای مایانک، انارک و سیابیشه نیمه سنگین است. وضعیت مشابهی در منطقه بایجان و آب اسکان در امتداد محور هراز در جهت شمال به جنوب مشاهده می شود.

با اشاره به یک طرفه شدن محور چالوس، بر اساس تصمیمات، تردد در محور چالوس از جنوب به شمال از میدان امیر کبیر به سمت مرزن آباد در ساعت 2 بامداد ممنوع و از شمال به جنوب یکطرفه خواهد بود. . وضعیت ترافیکی محور هراز نیز خوب است و برنامه ای برای یک طرفه شدن نداریم.

شیرانی ادامه داد: بین آزادراه قزوین – کرج تا پایانه شهید کلانتری و پل فردیس در محدوده گلشهر ترافیک نیمه سنگین گزارش شد.

وی درباره آخرین وضعیت جوی جاده های کشور گفت: در برخی مناطق آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، قم، مرکزی، اصفهان، چرمهل و بختیاری، فارس، کهگیلویه، بویار احمد و لرستان بارندگی رخ داده است. استان ها لذا از رانندگان تقاضا داریم با سرعت مطمئنه رانندگی کنند و از سرعت غیرمجاز و سرعت غیرمجاز خودداری کنند.

شیرانی درباره محورهای مسدود شده نیز گفت: محور ریگان – ایرانشهر و همچنین محورهای لاسم – ارجمند و زرآباد – چاهان بسته شده است و با بسته شدن این محورها تردد در مسیرهای متناوب انجام می شود.

بیشتر بخوانید: نکات مهمی که رانندگان در فصل زمستان باید رعایت کنند

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان فراجه به شماره 120 اعلام کرد: رانندگان و مسافران قبل از شروع سفر با این شماره تماس گرفته و از وضعیت جوی و ترافیکی موجود در جاده ها و همچنین راه های بسته و محدود مطلع شوند. راحت ترین زمان و مسیر را برای سفر خود انتخاب کنید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا