استان ها

مسیر پیشرفت، عدالت و مقاومت را با قوت ادامه خواهیم داد

رئیسی در دیدار وزیر امور خارجه سوریه:

رئیس جمهور تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران راه توسعه، عدالت و مقاومت را با قدرت ادامه خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری آنا، سید ابراهیم رئیسی، گروه سیاسی در گفتگو با فیصل مقد وزیر امور خارجه سوریه بر پیگیری مجدانه و اجرای کامل توافقات دو کشور تاکید کرد. و با غلبه بر مناقشه و دشمنان خود، امروز در موقعیتی قرار گرفته است که با تمرکز بر همکاری های اقتصادی، روابط راهبردی خود با ایران را وارد عرصه های جدیدی کند.

رئیس جمهور با بیان اینکه همان افرادی که در بحران سوریه حضور داشتند در صدد ایجاد خشونت علیه جمهوری اسلامی ایران هستند، تصریح کرد: دشمنان کودتا، شروع جنگ و تهدید، ترور و تحریم هایی را که تا به امروز ادامه داشت انجام داده اند. سالها نتوانستند جلوی پیشرفت مردم ایران را بگیرند آنها این کار را کردند.

رئیسی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران راه توسعه، عدالت و مقاومت را با قدرت ادامه خواهد داد، تصریح کرد: تلاش برای بی ثبات کردن ایران نشانه خشم و تمایل دشمن برای دستیابی به اهداف خود علیه ایران و اطراف آن است. این توطئه ها باعث نمی شود که مردم بزرگ ایران از اهداف بزرگ خود عقب نشینی کنند.

فیصل مقداد وزیر امور خارجه سوریه در این دیدار جنایت تروریستی در حرم شهرگ شیراز را محکوم کرد و تاکید کرد که روابط راهبردی ایران و سوریه به راه خود ادامه خواهد داد.

وزیر امور خارجه سوریه گفت: وقتی دشمنان کشورهای منطقه در سوریه شکست می‌خورند، مشخص است که قطعاً شانسی برای رسیدن به اهداف خود در برابر کشور قدرتمند ایران نخواهند داشت.

وزیر امور خارجه سوریه بر عزم و اراده کشورش برای گسترش همکاری های اقتصادی با ایران تاکید کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا