اجتماعی

درختان چنار کهنسال آسیب دیده احیا می‌شوند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش سرویس خبری آنلاین، محمدهادی علی احمدی با بیان اینکه درختان یکی از مواردی هستند که به زیبایی و زیبایی شهر اهمیت می دهند و درختان نماد آبادانی، آبادانی و زندگی هستند، اظهار داشت: آبادانی و آبادانی شهر است. هوا و آسایش و امنیت را برای مردم به ارمغان می آورد و پاکی و صفای طبیعت را به ارمغان می آورد، اساساً یکی از رسالت های مهم منطقه حفاظت از درختان است.

شهردار منطقه یکی از ماموریت های اصلی اداره فضای سبز را پایش درختان و بررسی مشکلات آنها در راستای حفظ و حراست از فضای سبز عنوان کرد. بخش، و ما معتقدیم که نجات یک درخت به معنای نجات یک شهر است.

وی خاطرنشان کرد: در برخی موارد درختان در جاده ها به دلیل سهل انگاری و یا اقدام سایر واحدهای خدمات رسان حوادث غیرمترقبه هستند. حمل دریایی آنها باعث آسیب به شهروندان می شوند، به این معنی که اگر درختان به موقع صید نشوند، می میرند.

همچنین در خصوص پایش و پایش مستمر درختان کهنسال بر اساس دانش گیاه شناسی مرکز فضای سبز تام و سبز، احسان صفایی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 13 گفت: انجام خواهد شد. تعمیر گلدان، توسعه محل آبگیری درخت، آبیاری، کود کامل با کود و اسید خیلی خنده دار در چند مرحله انجام می شود.

صفایی در پایان به اهمیت مشارکت شهروندان در فضای سبز شهری اشاره کرد و خاطرنشان کرد: در مواقعی که مشکل درختان و فضای سبز وجود دارد، شهروندان می توانند به دستگاه های اجرایی فضای سبز و مراکز تحقیقاتی گزارش دهند. ارائه آموزش و مشاوره در زمینه نگهداری و نگهداری درختان و مشارکت در فضای سبز منطقه.

دکمه بازگشت به بالا