استان ها

زمین چمن درون مدرسه‌ای در کهنوج افتتاح شد

زمین چمن در مدرسه کهنوج افتتاح شد

در مراسمی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش ناحیه کرمان و جمعی از مسئولان زمین ورزشی سرپوشیده در دبیرستان پسرانه علامه حلی کهنوج در قالب طرح شهید سلیمانی با وام 400 میلیون تومانی افتتاح شد.

به عنوان یک خبرگزاری؛ در مراسم افتتاحیه این طرح ورزشی، رضا رضایی مدیرکل آموزش و پرورش و فرهنگی استان با اشاره به اینکه برای اجرای این طرح 400 میلیون تومان هزینه شده است. برای دانش آموزان بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی استان کرمان در این راستا 72 طرح در سطح مدارس استان در قالب طرح شهید سلیمانی در حال اجراست.

وی با اشاره به اینکه نیاز به ایجاد زیرساخت های مناسب برای تربیت بدنی وجود دارد اظهار داشت: در حال حاضر سرانه ورزش در استان کمتر از میانگین کشوری است، تلاش می کنیم عدالت را رعایت کنیم.

رضایی از اختصاص 18 میلیارد تن اعتبار با اولویت مدارس دخترانه خبر داد. به گفته مدیرکل آموزش و پرورش ناحیه کرمان: 12 سالن ورزشی، 33 زمین چمن مصنوعی، 12 زمین ساحلی و 15 کلاس تربیت بدنی با حمایت خیرین و استفاده از اعتبارات منطقه ای احداث می شود.

بر اساس این گزارش زمین چمن مصنوعی دبیرستان علامه حلی کهنوج به مساحت 640 متر مربع و وام 400 میلیون تومانی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش منطقه به بهره برداری رسید. .

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

با توجه به نتیجه 0 رای حمایت و 0 او مقاومت کرد

دکمه بازگشت به بالا