حوادث

نقش اساسی پلیس در رشد اقتصاد، تحولات سیاسی، جامعه و فرهنگ

تقویت تعامل و دیپلماسی یکی از راهبردهای اساسی فرجا است.

به گزارش دانا نیوز، سردار قاسم رضایی در دیدار روابط با کشورهای همسایه و دیپلماسی مرزی با حضور نماینده ویژه رئیس جمهور و هیئت رئیس جمهور و هیئت پلیس ویژه و فرماندهان و معاونان پلیس ویژه عمر در ستاد فرماندهی فراجا ضمن آرزوی طول عمر و سلامتی برای یاد و خاطره شهدا، ضمن ابراز احترام به نخست وزیر و کشته شدگان جنایت تروریستی شیراز، تأسف و اندوه مردم ما را ابراز کرد و توضیح داد که وضعیت صلح و امنیت ایجاد شده است. حضور جهادگر پلیس در توسعه اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه نقش حیاتی دارد و متخصصان همواره بر تامین، حفظ و ارتقای امنیت که شاخص اصلی نیاز مبرم است تمرکز دارند. زیرساخت های لازم برای رشد و توسعه هر جامعه را فراهم کند.

آتو رضایی با بیان اینکه تعامل و دیپلماسی از راهبردهای اساسی فراجا است، همانطور که اشاره شد ایجاد بستر امنیتی برای تسهیل حرکت در مسیر توسعه و در یک کلام تحقق توسعه ملی مهم و مهم تلقی می شود. تلاش فرماندهی پلیس برای ارتقای امنیت در بخش‌های مختلف، تأثیر مستقیمی بر اقشار مختلف جامعه خواهد داشت و تأثیر مثبتی بر زندگی روزمره مردم خواهد داشت.

به گزارش سایت پلیس، جانشین فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مشارکت و تعاملات هدفمند را محور چشم انداز پلیس هوشمند دانست و گفت: حفظ نظم و امنیت کاری دشوار و مهم است. شهر فرجه با تعامل هدفمند، دلسوزانه و سودمندی محقق شده است و این امر با پتانسیل عظیم سرمایه اجتماعی و مسئولیت و همکاری نهادهای مرتبط میسر شده است.

توضیح داد: عوامل کافه جان بار در اقصی نقاط کشور از مرکز تا مرزها در مجموعه پلیس حضور دارند و با تمام ظرفیت شبانه روز در خدمت مردم عزیز هستند. جامعه ملت و نخبگان علمی و آموزشی سنگر این جبهه محسوب می شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا