استان ها

حلقه‌های نظارت ‌بر بازار با مشارکت بیشتری عمل کنند

به گزارش دانا نیوز قزوین خبر؛ علیرضا حسن پور، مدیرکل زندان های استان قزوین در گفتگو با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، یادآور شد: مدیران دستگاه ها با این نظر که تحقیق و پژوهش برای تصمیم گیری کلان و بلندمدت مهم است رایزنی و تبادل نظر کردند. ساخت. آنها در برنامه ریزی و تصمیم گیری با متخصصان هماهنگ هستند، نتایج اقدامات آنها مثمر ثمر است و رضایت مردم را به همراه دارد.

رفع نیازهای مردم، رفع مشکلات تولیدکنندگان، حفظ ثبات و ایمنی بازار، با توجه به وضعیت موجود بین دستگاه های اجرایی مشترک و قضائی، قزوین نقش مهمی در چرخه اقتصادی کشور ایفا می کند. بخش های کشاورزی دام و صنعت در سطح استان، تمامی حلقه های نظارت، تامین، توزیع و تامین کالاهای اساسی باید با همکاری و هماهنگی برای ارتقای کیفیت کنترل فعالیت کنند.

حسن پور بر مدیریت هوشمند تاکید کرد و بر لزوم تقویت پایگاه های اطلاعاتی سامانه های الکترونیکی نظارت و کنترل مانند کل بورس کالا تاکید کرد.

به گفته مدیرکل تعزیرات استانداری، آمادگی داریم در کنار هماهنگی فرآیند کنترل بازار، در قبال اتفاقات ناقض ضوابط بازار و اخلال در بازار اقدام قاطع کنیم.

رضا افلاطونی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان نیز در همین جلسه گفت: افزایش اختیارات تعزیراتی دولت مانع از تأثیرگذاری بر نظم و آرامش بازار می شود. بهبود روند رسیدگی به پرونده ها.

48

دکمه بازگشت به بالا