اجتماعی

عکس | قدبلندترین گربه خانگی جهان با ابعادی باورنکردنی

گینس در ویدئویی درباره فنریر می گوید که این گربه غول پیکر با دکتر ویلیام جان پاورز در فارمینگتون هیلز، میشیگان زندگی می کند و پاورز او را گردالو بزرگ یا گردالو می نامد. فنریر در نقش کلیفورد، سگ قرمز بزرگ بزرگ شد. فنریر از نژاد ساوانا و نسل F2 است.

گربه ساوانا ترکیبی بین گربه خانگی و سروال است. (سروال یا یوزپلنگ عضوی از خانواده گربه سانان است که عمدتاً در قاره آفریقا یافت می شود.) همچنین F2 نشان دهنده نسل این گربه ها است. اگرچه گربه های ساوانا به طور متوسط ​​17-14 اینچ (35-43 سانتی متر) قد دارند، فنریر یک اینچ بلندتر از حد متوسط ​​است. پاورز توضیح می‌دهد که قد او از تیغه‌های شانه‌هایش تا انگشتان پا اندازه‌گیری می‌شود که چهار دست و پا می‌شود.

عکس بلندترین گربه خانگی جهان با ابعاد شگفت انگیز

فنریر به رشد خود ادامه می دهد و اگرچه او رکورد بلندترین گربه جهان را دارد، برادرش آرکتوروس (که در آتش سوزی خانه ای در سال 2017 جان باخت) رکورد بلندترین گربه تاریخ را در اختیار دارد. Arcturus تقریباً 19.05 اینچ یا 48.4 سانتی متر قد داشت و اگرچه این دو در یک زمان زندگی نمی کردند، اما والدین مشترک داشتند.

Hailat همچنین با گربه ای به نام Altair زندگی می کند که رکورد گینس درازترین دم برای یک گربه خانگی را در اختیار دارد. دم این حیوان 16.07 اینچ یا 40.82 سانتی متر است. پاورز گربه دیگری نیز داشت که در همان سال در آتش سوزی گم شد. نام این گربه سیگنوس بود و همچنان رکورد بلندترین دم تاریخ را در اختیار دارد. دم ماکیان تقریباً 17.58 اینچ یا 44.65 سانتی متر است و Altair و Cygnus هر دو مین کون هستند.

5858

دکمه بازگشت به بالا