حوادث

تمرکز هلال احمر بر آموزش‌های همگانی عملی و مهارت محور

مدیرکل آموزش عمومی جمعیت هلال احمر در نشست مدیران ارشد همین جمعیت گفت: با افزایش و توسعه کارگاه های عملی دوره های آموزش عمومی پایه را تدوین کرده ایم و اکنون در مرحله اولیه هستیم. سفر.

به گزارش دانا نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ نواب شمپور در گردهمایی مدیران ارشد ستادی و مدیران ارشد مناطق این جمعیت که روز گذشته در مشهد برگزار شد؛ وی در خصوص رویکرد هلال احمر برای ارتقای آموزش همگانی گفت: آموزش نظری مبتنی بر نیازسنجی و ارزیابی در افزایش آمادگی مردم برای پیشگیری از مخاطرات موثر است اما کافی نیست. بنابراین ابتدا 4 ساعت کارگاه عملی را به Basic Risk Preparedness اضافه کردیم و از این ماه اعلام کردیم که به 8 ساعت تئوری قبلی اضافه خواهد شد.

نوبت به تمرین پس از توجه به تمرینات عملی با در نظر گرفتن تکرار و تمرین به عنوان پیش نیاز مهم آموزش هلال احمر می رسد. تمرین، آموزش عملی مستمر است. ما این رویکرد را بر خانه های حلال متمرکز کرده ایم. خانه های حلال مراکز آموزشی کوچکی هستند که افراد آسیب پذیر را در مناطق دورافتاده روستایی و مناطق محروم شهری آماده می کنند.

شمپور با بیان اینکه تمرکز بر گروه های هدف ویژه دسترسی مردم را تسهیل می کند، افزود: بر روی گروه های هدف خاص مانند دانش آموزان، فرهیختگان، سربازان، دهیاران و شهرداران تمرکز کرده ایم. به دلیل تعاملی که با افراد زیادی دارند، هم می توانند به تنهایی یاد بگیرند و هم به سرعت آن را به دیگران منتقل کنند.

مدیرکل آموزش همگانی هلال احمر با بیان اینکه دسترسی همه مردم به آموزش در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته مهم است، تصریح کرد: پس از اپیدمی کرونا، سامانه آموزش آنلاین کادیم (خانواده آماده شده) را ساخت. در یک فاجعه). همه افراد به آموزش دسترسی دارند و تا امروز بیش از یک و نیم میلیون نفر عملاً دوره ها را گذرانده و پس از آزمون الکترونیکی از این سامانه گواهی شرکت در دوره دریافت کرده اند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا