اجتماعی

کشور در مواجهه با تحریم و دشمنی غداران عالم قرار دارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری، خبرنگار آنلاین شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با اعضای شورای قضایی استان کرمان و قضات اشاره کرد که اگر انسان هدف خود را خدا قرار دهد، خداوند متعال می شود. معادل خلوص اندیشه و نقاط ریز در زوایای ذهن است، قلب و روح انسان است و به آن توجه دارد. برای بهبود جامعه در قدیم. او ندید به آن عدالت می گویند. ممکن است و امروزه به عدالت معروف است.

دادستان کل کشور گفت: دستگاه قضایی نیازمند کار جهادی است و با وجود کمبود نیرو، کمبود جا و… باید برای اجرای ماموریت تلاش کرد. جنگجو بیایید تلاش کنیم

وی خاطرنشان کرد: اگر با حمایت از ظلم طاغوتی از حقوق مظلوم دفاع نکنیم، خسارات دنیوی و آینده را به دنبال خواهد داشت. اعلام کرد: همیشه باید در پیشگاه خداوند به فکر خود باشیم و متوجه باشیم که ناظری منصف در انتظار ماست.

دادستان کل کشور اعلام کرد: کشور با تحریم و جنگ مواجه است. خائنان درست است که آنها ایران قوی نمی خواهند و ایران تحقیر شده می خواهند و ایران باید در مقابل تحقیر مقاومت کند.

حجت الاسلام والمسلمین منتظری گفت: مسئولیت کار در دادگستری سنگین است و در این زمینه باید برای رضای خدا تلاش کرد.

وی با قدردانی از زحمات قضات دادگستری ناحیه کرمان ادامه داد: برای جنابعالی در اجرای عدالت و مسیر پر خطری که در پیش گرفته اید آرزوی موفقیت و موفقیت دارم.

دکمه بازگشت به بالا