حوادث

دستگیری یاکوزاها در غرب تهران

فرمانده پلیس امنیت عمومی پلیس ویژه غرب استان تهران از دستگیری 9 شرور و عامل نزاع دسته جمعی در شهرستان امیریه شهریار خبر داد.

به گزارش دانا نیوز، سرهنگ معصوم زاده با اعلام این خبر گفت: در مرداد ماه سال جاری در پی وقوع یک فقره سرقت از محله امیریه شهرستان شهریار، جمعی از ماموران کلانتری 13 امیریه با هماهنگی قضایی وارد عمل شدند. این افراد را بگیر وقتی این اراذل و اوباش معروف به «یاکوزا» افسران را دیدند شروع به شورش کردند و با مأموران درگیر شدند. در نهایت ماموران را با سلاح سرد مجروح کرده و از محل متواری شدند.

وی افزود: با متواری شدن متهم پرونده به پلیس امنیت عمومی ارسال شد که با اقدامات اطلاعاتی و مراقبت های شبانه روزی یکی از عاملان درگیری توسط ماموران دستگیر شد. در ادامه پس از چند روز کار اطلاعاتی و منابع و مطلعان با اطلاع از اینکه متهم اصلی در مخفیگاه امیری شهیر است، چند تن از ماموران پلیس امنیت عمومی در محل حاضر شده و با شلیک دو گلوله هوایی، وی را دستگیر کردند. او را متهم کردند و تحویل پلیس دادند.امنیت عمومی تحویل داده شد.

رئيس پليس امنيت عمومي فرماندهي انتظامي غرب استان تهران، ماموران اين پليس با همراهي يگان امداد شهرستان شهر، هفت همدست ديگر و عاملان اصلي درگيري دسته جمعي و مهاجمان مأموران و آن ها را دستگير كردند. که قصد برهم زدن نظم عمومی را نداشتند و از راحتی و نافرمانی برخوردار بودند، بنا به دستور پلیس دستگیر شدند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی غرب استان تهران، معصوم زاده افزود: در مجموع 9 نفر از این اراذل و اوباش معروف به یاکوزا دستگیر و تفهیم اتهام شدند و برای ادامه تحقیقات به دادسرا فرستاده شدند. جرم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا