استان ها

اهدای ۷۹۶ سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد استان تهران

796 جهیزیه با حمایت کمیته امداد استان تهران بین نیازمندان توزیع شد.

به گفته مدیر کل کمیته امداد استان تهران، با توجه به نیازمندان و خیرین انقلاب اسلامی که در کمیته امداد شرکت کردند، ۷۹۶ فقره جهیزیه با حمایت کمیته امداد استان تهران به مستمندان اهدا شد.

به گزارش خبرگزاری دانا نیوز از تهران؛ مراسم توزیع 17 هزار جهیزیه بین مشمولان کمیته امداد با حضور مصطفان و بنیاد خیریه صبح امروز با حضور آیت الله کازرونی رئیس هیئت امنای کمیته امداد، سید مرتضی بختیاری رئیس امام جمعه برگزار شد. کمیته امداد خمینی (ره)، سید ابوالفضل پرپانچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران، سید پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، حجت الاسلام ابوترابی، جمعه موقت تهران، امام مهدی چمران، رئیس شورای شهر تهران، اداره کل کمیته امداد استان تهران در ساختمان برگزار شد.

سید ابوالفضل پرپانچی مدیرکل کمیته امداد استان تهران در مراسم میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ره) گفت: توزیع 17 هزار و 433 جهیزیه متوالی در دستور کار بنیاد مصطفان است. کمیته امداد و امور خیریه 400 جهیزیه از این تعداد همزمان با میلاد پیامبر (ص) و امام جعفر صادق (ع) در استان تهران و مابقی نیز به زودی توزیع می شود. افراد تحت حفاظت در این مقیاس، جهیزیه معوقه در استان تهران وجود نخواهد داشت.

وی با تشکر از خیرین و مراکز خیریه خاطرنشان کرد: بیش از 86 هزار حامی و خیر در استان تهران فعال هستند که 40 نفر از آنها در این مراسم حضور خواهند داشت.

پرپنچی گفت: آمار طلاق در بین مددجویان برنامه های آموزش زوجین بسیار کمتر از آمار جامعه است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به برنامه های آموزشی این نهاد به ویژه زوجین گفت: – این آموزش ها قبل از ازدواج، حین ازدواج و بعد از ازدواج انجام می شود که به لطف خدا آمار طلاق در بین مددجویان در حد است. بالا پایین تر از جامعه است و دلیل اصلی آن برنامه های آموزشی برای زوجین است.

آیا این خبر مفید بود؟

با توجه به نتیجه 0 رای حمایت و 0 او مقاومت کرد

دکمه بازگشت به بالا