حوادث

جایگاه سربازان در مجموعه پلیس ممتاز و ارزشمند است

رئیس پلیس پدافند فراجا رشادت های پرسنل برای حفظ امنیت ایران اسلامی را ستودنی دانست.

به گزارش دانا نیوز، به مناسبت هفته نیروی انتظامی، هفته وحدت و میلاد سردار مهدی معصوم بیجی، پیامبر اکرم (ص) همزمان با هفته نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان فرجه، برگزیدگان نیروی انتظامی را تبریک گفتند و بار دیگر خداوند را شاکریم. رشد و بالندگی آن در گرو تلاش و فداکاری این جوانان غیور است و ما می توانیم در خدمت برادران و همکاران عزیز و همچنین جوانان برومندی باشیم.

وی با بیان اینکه سربازان نگین ارتش هستند، تصریح کرد: از آنجایی که جوانان در یگان های نظامی و انتظامی مشغول انجام وظیفه هستند، روحیه جوانی، شادابی و نشاط همیشه در این مراکز وجود دارد.

معصوم بیگی ادامه داد: سازمان های نظامی و انتظامی از دانش، مهارت و توان علمی کارکنان نظامی بهره می برند تا از بالاترین سرعت و کیفیت اجرای ماموریت اطمینان حاصل کنند.

رئیس پلیس پدافند فراجا با اشاره به نقش عوامل عملیاتی در ایجاد امنیت و صیانت از کل ایران اسلامی خاطرنشان کرد: جایگاه عملیاتی در نظام انتظامی کشور از آنجایی که امنیت جامعه و آحاد مردم را تامین می کند منحصر به فرد و حائز اهمیت است.

گرامیداشت یاد و خاطره شهدا: ایثار کارگران اقدامی مهم، تحسین برانگیز و سرمشق خوبی برای سایر جوانان کشور است.

وی دوران جوانی و سربازی را مهم ترین مرحله زندگی و مرحله کسب تجربه برای ورود به زندگی اجتماعی عنوان کرد. حضور در فضای نظامی و انتظامی، فراگیری و رعایت قانون وظیفه برای خدمت به ملت عزیزمان ایران اسلامی و عمل به تعهد و دین خود.

معصوم بایگی با اشاره به ماهیت طرح گران قیمت «قاسم» که به همت پلیس دفاعی فرادید در هفته نیروی انتظامی برای دومین سال اجرا می شود، گفت: «طرح قاسم» برگرفته از نام این طرح است. برکت شهید حاج قاسم سلیمانی این بزرگ مرد حافظ امنیت راه و منش پرافتخار سردار سلیمان، الگوی همه رزمندگان ایران اسلامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، در این مراسم با حضور جمعی از پرسنل فعال ستاد فرماندهی پلیس راه آهن، فرودگاه و پلیس دفاعی فراجا از پرسنل برگزیده و نمونه با اهدای نشان و وجه نقد تجلیل شد. جوایز.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا