اجتماعیبرترین های کسب و کار

چک‌لیست انتخاب و خرید تابلو چلنیوم طلایی

وقتی بحث قیمت تابلو چلنیوم طلایی پیش کشیده می‌شود، یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ابهاماتی که برای مشتریان ایجاد می‌گردد این است که دلیل این‌ همه تفاوت قیمت در بازار چیست؟ چلنیوم چه ویژگی‌هایی دارد؟ آیا یک متریال مقاوم در مقابل خوردگی، باران و برودت است؟ آیا می‌توان از آن در هر محیطی استفاده کرد؟ اگر شما هم برای تبلیغات هرچه بهتر و ایجاد جذابیت‌های بصری در کسب ‌و کار خود نیاز به یک المان مؤثر دارید، ما در درجه اول به شما استفاده از این تابلوها را پیشنهاد می‌کنیم؛ اما چرا و چگونه؟

چک‌لیست انتخاب و خرید تابلو چلنیوم طلایی

برای ساخت تابلوهای چلنیوم از ترکیبات رنگی مختلفی استفاده می‌شود و یکی از محبوب‌ترین آنها، طلایی است. بهتر خود را نشان می‌دهد و با تمامی کسب‌ و کارها، شرکت‌ها و… سازگار است. حتی می‌توانید از این تابلو، درون فروشگاه خود استفاده کنید؛ اما نکته مهم این است که حتماً در بحث خرید و استعلام قیمت تابلو چلنیوم طلایی، به این موضوعات دقت کنید.

  • هیچ ارزانی بی‌حکمت نیست! کاهش قیمت نهایی محصول موجب افت کیفیت و کاهش حاشیه سود طراح می‌شود.
  • تابلو طلایی در مدل‌های دوبل طلایی، چلنیوم پولکی طلایی و ساده عرضه می‌شود که نوع ساده، ارزان‌ترین سری است.
  • نحوه استفاده از SMDها درون این تابلوها اهمیت زیادی دارد؛ در نتیجه حتماً تابلو را در شرایط نور کم‌ و زیاد تست کنید تا مطمئن شوید بهترین کیفیت را دارد.
  • کاربرد تابلو طلایی چلنیوم نامحدود است، می‌توان از آن در سالن‌ها، کارگاه‌ها، فروشگاه‌ها، شرکت‌ها، دفاتر و… استفاده کرد.
  • عوامل زیادی روی قیمت تابلو چلنیوم طلایی تأثیر دارد؛ متراژ محیط، وسایل و متریال مورداستفاده برای ساخت تابلو، ارتفاع تابلو، رول مورد استفاده در تابلو چلنیوم و… از جمله مهم‌ترین‌هاست.

برخی فروشنده‌ها ترجیح می‌دهند حاشیه سود بالاتری داشته باشند، پس دلیل گران بودن این است. برخی دیگر نیز کیفیت کار را کمتر و سرهم‌بندی را ضعیف می‌کنند، در نتیجه دلیل وجود تابلو چلنیوم طلایی ارزان نیز همین است.

روش‌های تشخیص کیفیت تابلو چلنیوم طلایی

علاوه بر فاکتور قیمت تابلو چلنیوم طلایی، روش‌های دیگری وجود دارد که شما به ‌عنوان یک خریدار، دلیل تفاوت قیمت را درک کرده و بتوانید تابلو چلنیوم اصل را از تقلبی و درجه چند چینی تشخیص دهید.

رنگ‌پذیری

یکی از مهم‌ترین موضوعات در بحث خرید تابلو طلایی چلنیوم، توجه به رنگ‌پذیری آن است. این رنگ در همان ابتدا ثبات خود را به نمایش می‌گذارد و پررنگ‌تر از نمونه‌های تقلبی است. (برای تشخیص کیفیت می‌توانید تصاویر مقایسه چلنیوم اصل و تقلبی را بررسی کنید)

ضخامت تابلو طلایی چلنیوم

لبه مدل‌های چینی معمولاً ضخامت کمتری دارد؛ در نتیجه در مقابل فشار نیز ضعیف‌تر بوده و حتی ممکن است به‌ راحتی روی آنها حفره ایجاد شود. پس توجه داشته باشید که دلیل بیش از حد ارزان بودن قیمت تابلو چلنیوم طلایی در برخی مراکز، این است که از متریال نازک‌تر، ظریف‌تر و به طبع ضعیف‌تر استفاده می‌کنند که معمولا در تابلو سازی در تهران ساخته میشوند. در بهترین حالت، پس از مدتی تابلو چلنیوم به دلیل قرارگرفتن در مقابل برودت و حرارت دچار خمش و فشار می‌شود.

جنس پنل و ظرافت برش‌ها

صفحه رویی این محصول همان‌طور که اشاره شد از پلکسی‌گلاس است. حروف برجسته هم از PVC و یا چوب خواهند بود و البته در مقابل، جنس بدنه و بخش‌های جداره‌ای شکل از آلیاژ مقاوم آلومینیوم در مقابل اکسید و خوردگی است. نقصان و عدم استفاده از آلومینیوم می‌تواند باعث شود که تابلوی طلایی و به ‌ظاهر زیبای شما پس از مدتی دچار خوردگی شده و به طبع انعطاف‌پذیری آن نیز سبب می‌شود که حالت نرمال را از دست بدهد.

راهنمای خرید تابلو چلنیوم طلایی در بازار ایران

در حال حاضر شرکت‌های زیادی چه در شهر محل زندگی شما و چه در پایتخت، در زمینه طراحی و ساخت انواع تابلو چلنیوم طلایی فعالیت می‌کنند. البته که همه آنها قابل‌اعتماد نبوده و برخی در همان فاکتورهای اولیه، یعنی تعیین قیمت، دلیل تفاوت خود را نمایان می‌سازند. اما به ‌طورکلی پیشنهاد می‌کنیم که حتماً از فروشنده فاکتور کتبی و تضمین اصالت و گارانتی و صدالبته، خدمات پس از فروش هم دریافت کرده و به این موضوع توجه داشته باشید که قرار نیست سال‌ها چلنیوم را عوض کنید یا هزینه‌ای بابت ترمیم آن پرداخت کنید.

در حال حاضر مجموعه تابلو ستاره یکی از معتبرترین‌ها در زمینه طراحی و ساخت تابلو چلنیوم طلایی است. اجزای مورداستفاده در این تابلو استاندارد و مورد تأیید بوده و عملیات ساخت و طراحی، پس از ثبت سفارش در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.

منبع : ای بی سی مگ

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا