اجتماعی

آزادی تمامی دانشجویان بازداشتی دانشگاه شریف در روز گذشته – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین مصدق با بیان اینکه دستگاه های قضایی برنامه ریزی منسجمی را برای رسیدن به قوه قضاییه در تراز انقلاب و در وضعیت بهتر انجام داده اند، گفت: مظهر شجاعت و تامین آسایش مردم. امروز قوه قضائیه با برنامه حرکت می‌کند و آماده می‌شود تا طرح‌ها را در محافل علمی ارائه کند و مورد انتقاد کارشناسان، معلمان دانشگاه‌ها و حوزه‌ها و هرکسی که حرفی برای گفتن دارد باشد و ما هم جزو آنها هستیم. متشکرم.

در خصوص رسیدگی به پرونده های خشونت و اغتشاشات، به معاون اول قوه قضائیه، دادستان کل کشور و قوه محترم قضائیه دستور رسیدگی سریع به پرونده های مرتبط صادر شده است. محیط زیست و افراد مورد غفلت باید فورا حل شود.

وی گفت: به عنوان مثال دانشجویانی که دیروز از دانشگاه شریف دستگیر شدند، همگی آزاد شده اند، اما هیچ دانشجوی دانشگاه شریفی که آزاد نشده باشند، نداریم.

حجت الاسلام والمسلمین مصدق گفت: پرونده افرادی که با اخلال در آرامش جامعه اقدام به آتش زدن اموال بانکی و عمومی کردند، بلافاصله در دادگاه رسیدگی و پرونده ادامه دارد. به دادگاه با صدور برگه اتهام.فوق فوق العاده است زمان شنیدن را طوری تنظیم کنید که عملکرد این افراد نیز مشخص شود.

دکمه بازگشت به بالا