استان ها

4 طرح گردشگری با اشتغالزایی 43 نفر در البرز افتتاح شد

4 پروژه گردشگری در البرز با اشتغال 43 نفر افتتاح شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز از افتتاح چهار طرح گردشگری با سرمایه گذاری 370 میلیارد ریال و اشتغالزایی مستقیم 43 نفر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانا نیوز از استان البرزفریدون محمدی در مراسم افتتاحیه طرح های گردشگری که با حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار شد، از افتتاح 4 طرح گردشگری در البرز خبر داد. با 20 میلیارد ریال افتتاح شد که می تواند بخشی از ظرفیت پذیرایی استان را تامین کند.

وی با اشاره به اینکه اقامتگاه بوم گردی لوتوس برگان 10 میلیارد ریال سرمایه گذاری و برای 5 نفر فرصت اشتغال ایجاد کرده است، خاطرنشان کرد: این اقامتگاه دارای 7 اتاق سنتی و ظرفیت پذیرش 35 نفر است.

محمدی از افتتاح اقامتگاه بوم گردی خاتون برگان با سرمایه گذاری 10 میلیارد ریالی و ظرفیت 20 نفر در 4 اتاق و سفره خانه سنتی ماهدشت با سرمایه گذاری 50 میلیارد ریال و ظرفیت 10 نفر و ظرفیت خبر داد. از 200 نفر

به گفته مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز، مجموع سرمایه گذاری این طرح ها 370 میلیارد ریال و مجموع اشتغال مستقیم طرح ها 43 نفر است که مناطق راهبردی در کشور نقش آفرینی می کنند و شاهد توسعه روزافزون هستند. گردشگران در این ایالت و کشور.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

با توجه به نتیجه 0 رای حمایت و 0 او مقاومت کرد

دکمه بازگشت به بالا