حوادث

واژگونی مرگبار پژو۲۰۶ در بزرگراه آیت‌الله هاشمی

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران از واژگونی یک دستگاه خودرو در بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی و کشته شدن یک نفر خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت وگو با دانا نیوز. وی در این خصوص گفت: ساعت 15:50 امروز یک فقره تصادف در ورودی شمالی بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، اشرفی اصفهانی، آتش نشانی و خدمات ایمنی سامانه 125 تهران رخ داد که بلافاصله به ستاد اطلاع رسانی شد. ایستگاه شماره 94 آتش نشانان را به محل حادثه اعزام کرد.

وی در ادامه با اشاره به وقوع آتش سوزی در محل حادثه، راننده پژو 206 پس از رسیدن به محل به دلایل نامعلومی کنترل خودرو را از دست داد و در جاده واژگون شد. پس از برخورد به گاردریل متوقف شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران گفت: این خودرو دارای 3 سرنشین مرد بود که همگی 20 ساله بودند که دو نفر از سرنشینان قبل از حضور آتش نشانان از خودرو خارج شدند. با وجود این تصادف، راننده در داخل کابین محبوس شد و آتش نشانان با استفاده از ابزارهای مخصوص کابین خودرو را بریدند و راننده محبوس را از داخل خودرو آزاد کردند.

ملکی افزود: پس از تحویل این جوان 20 ساله به اورژانس و بررسی علائم حیاتی مشخص شد که وی از همان لحظات اولیه حادثه و شدت جراحات وارده فوت کرده است.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، پس از انتقال خودرو توسط آتش نشانان به محل امن در حاشیه جاده و انجام اقدامات لازم و پس از ایمن شدن، پرسنل آتش نشانی صحنه حادثه را گزارش کردند. تصادف برای ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی

کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی در خصوص علت وقوع این حادثه، بررسی علت این حادثه را آغاز کرده و اعلام کردند علت این حادثه از سوی عوامل پلیس راه اعلام می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا