اجتماعی

بهترین جراح زیبایی چشم در اصفهان کیست؟

به گزارش خبرگزاری آنا، رتبه بندی جراحان پلاستیک در اصفهان برای بلفاروپلاستی نشان دهنده اعتماد بیماران به دکتر حجت الله ایران نژاد است. نظرات مثبت بسیاری از بیماران، مهارت جراح بلفاروپلاستی را تایید می کند.

توانایی او در یافتن راه حل های خوب برای مشکلات پیچیده به جذب افراد زیادی کمک کرد.

دانش حرفه ای و مهارت های بالا در جراحی زیبایی چشم به من این امکان را می دهد تا با خیال راحت عمل های پیچیده بلفاروپلاستی را انجام دهم.

بهترین جراح چشم در اصفهان کیست؟

دکتر ایران نژاد شخصا با بیماران مشورت می کند و به انتخاب بهترین روش جراحی برای دستیابی به بهترین نتیجه کمک می کند.

البته، زمانی که شما انتخاب می کنید بهترین جراح زیبایی چشم در اصفهانباید مطمئن شوید که “بلفاروپلاستی” تخصص جراحی مورد نظر شما است.

دکتر ایران نژاد بهترین جراح زیبایی چشم در اصفهان و یک جراح بسیار مسئولیت پذیر و سخت گیر و در عین حال با تجربه.

بلفاروپلاستی پلک در اصفهان

دکتر حجت الله ایران نژاد بهترین جراح پلاستیک بلفاروپلاستی عیوب ظاهر شما را اصلاح می کند.

هدف یک جراح پلاستیک خوب همیشه کمک به مردم است. دکتر ایران نژاد یک جراح پلک فوق العاده است که می داند چگونه مشکلات پیچیده را با مهارت حل کند.

با استفاده از جدیدترین تکنیک ها، با استفاده از ابزار و تجهیزات مدرن، عیوب مادرزادی یا اکتسابی ظاهر شما را برطرف می کند و نسبت قیمت به کیفیت با کیفیت بالا را تضمین می کند.

بلفاروپلاستی در اصفهان همه ساله به تعداد زیادی از افراد کمک می کند تا روند پیری را کاهش دهند، زیبایی جوانی را بازگردانند و از عواقب حوادث ناگوار در امان بمانند.

توانایی حرفه ای بهترین جراح زیبایی چشم در اصفهان به عبارت دیگر، دکتر ایران نژاد نه تنها ظاهر را متحول می کند، چهره را متناسب، شفاف و سبک می کند، بلکه به توانایی های فرد اعتماد می کند و زندگی را برای همیشه تغییر می دهد.

بيماري كه از دكتر ايران نژاد درخواست حمايت كند با در نظر گرفتن تمام خواسته هاي او كمك لازم را خواهد گرفت.

یکی از رایج ترین جراحی های پلاستیک در سال های اخیر جراحی پلک است. این روش ها با زمان بهبودی نسبتاً سریع و نتایج زیبایی شناختی خوب مشخص می شوند و برای بزرگسالان و جوانان نیز مناسب هستند.

اول، بلفاروپلاستی با هدف اصلاح عیوب زیبایی مانند کیسه های زیر چشم، افتادگی پلک انجام می شود. “سنگین”، پلک (عدم تقارن) و غیره انجام می شود.

اما گاهی چنین تفاوت های کوچکی باعث ناراحتی جسمی بیمار و حتی آلودگی چشم می شود. در چنین مواردی جراحی پلک نیز به دلایل پزشکی انجام می شود.

بهترین جراح چشم در اصفهان کیست؟

جراحی بلفاروپلاستی در اصفهان

به دنبال بهترین پزشک برای بلفاروپلاستی در اصفهان هستید؟

برای انتخاب خود باید به سطح پزشکانی که دکتر ایران نژاد یکی از بهترین و موفق ترین جراحان بلفاروپلاستی هستند توجه کنید.

حتماً می توانید او را دکتر ایران نژاد بنامید. بهترین جراح زیبایی چشم در اصفهان معرفی کرد. نتیجه موفقیت آمیز جراحی بلفاروپلاستی در اصفهان کاملاً به صلاحیت و تخصص بالای پزشک بستگی دارد.

بلفاروپلاستی یک عمل کامل است. بنابراین مهم است که انتخاب متخصص را جدی بگیریم تا از عواقب جراحی پلاستیک ناموفق جلوگیری کنیم.

دکتر ایران نژاد سال هاست که این نوع جراحی را بر روی بیماران خود انجام می دهد و تاکنون در کار خود موفق بوده است.

انواع جراحی پلک توسط دکتر حجت الله ایرانژاد؟

جراحی پلک پایین: رایج ترین گزینه ای است که با هدف از بین بردن به اصطلاح غدد چربی زیر چشم انجام می شود. این نوع بلفاروپلاستی معمولا برای بیماران مسن با پوست اضافی زیر چشم توصیه می شود.

جراحی پلک بالا: با هدف اصلاح افتادگی پلک و عدم تقارن آنها. این پلک در هر سنی قابل انجام است (به استثنای بیماران زیر 18 سال)، زیرا چنین پلک هایی نه تنها نتیجه پتوز گرانشی است، بلکه می تواند یک ویژگی مادرزادی نیز باشد.

جراحی پلک ترانس ملتحمهبلفاروپلاستی پایین برای بیماران جوانی که کیسه چشمی ندارند اما پوست ندارند ترجیح داده می شود. این نوع جراحی پلک کم تهاجمی بوده و زمان بهبودی سریعی دارد.

سنگاپورجراحی پلک آسیایی که در آن یک چین اضافی روی پلک بالایی ایجاد می شود و چشم ها حالت اروپایی تری به خود می گیرند.

اگر از خود مراقبت کنید و پوست خوبی داشته باشید، نتایج جراحی پلک می تواند تا 20 سال باقی بماند. اما البته خیلی به مهارت جراح بستگی دارد. اگر به درستی انجام شود، نتیجه قطعا 7-8 سال باقی خواهد ماند.

دکتر ایران نژاد جراح زیبایی چشم خوب در اصفهان و با اعتماد به تخصص او قطعا با جراحی پلک در اصفهان نتیجه بهتری خواهید گرفت.

بهترین جراح چشم در اصفهان کیست؟

جزئیات جراحی پلک و زمان نقاهت دکتر ایران نژاد

این عمل تحت بی حسی موضعی انجام می شود و بیش از یک ساعت و نیم طول نمی کشد. پس از اتمام، بیمار باید برای چند ساعت کمپرس یخ را روی چشم ها بگذارد. این باعث کاهش درد و التهاب می شود.

در 3-4 روز اول پس از بلفاروپلاستی، بخیه ها برداشته می شوند. با این حال، تورم و کبودی می تواند تا چند هفته ادامه داشته باشد.

زمان بهبودی جراحی پلک به ویژگی های پوست شما بستگی دارد. فقط باید کمی صبر کنید تا نتیجه بهتری بگیرید.

در هفته های اول پس از بلفاروپلاستی، برای کاهش بار روی چشم، عدم کار با کامپیوتر و همچنین پرهیز از فعالیت بدنی، مراجعه به حمام و سونا توصیه می شود.

با رجوع به بهترین جراح زیبایی چشم در اصفهان یعنی حتما جراحی موفق تری خواهید داشت آقای دکتر حجت الله ایرانژاد. بعد از 10 تا 14 روز می توانید آرایش کنید و بعد از چند ماه از نتیجه کامل قدردانی خواهید کرد.

به عنوان یک قاعده، دوره بهبودی ناراحتی زیادی ایجاد نمی کند و به راحتی توسط بیماران قابل تحمل است.

اگر مدت هاست به فکر جراحی پلک بوده اید، توصیه می کنیم برای مشاوره رایگان به مطب دکتر حجت الله ایران نژاد در طبقه چهارم ساختمان سروش چهارراه هشت بهشت ​​مراجعه کنید.

مطمئناً جامع ترین اطلاعات را در مورد جراح زیبایی چشم به دست خواهید آورد و انتخاب درستی خواهید داشت.

ملاقات نمونه هایی از آثار دکتر حجت الله ایرانژاد

در وب سایت ما می توانید با کارنامه دکتر حجت الله ایران نژاد آشنا شوید، تعداد و کیفیت کارهای انجام شده را جمع بندی کنید و اجرای رویکرد فردی را برای هر بیمار دنبال کنید.

دکتر حجت الله ایران نژاد به طور مداوم در کنفرانس ها، سمینارها و انجمن های پزشکی مهارت های خود را در زمینه بلفاروپلاستی بهبود می بخشد، بنابراین روش های سنتی و راه حل های جدید را در کار خود ترکیب می کند تا بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاورد.

قیمت بلفاروپلاستی پلک در اصفهان

با پرسیدن سوال در مورد قیمت بلفاروپلاستی، بیمار باید بفهمد که چه نتیجه ای از این عمل می خواهد. امروزه روش های زیادی برای جوانسازی چشم و رفع عیوب وجود دارد که از نظر اندیکاسیون، اثربخشی و قیمت متفاوت است.

رایج ترین نوع جراحی پلک، جراحی پلک است که به دو صورت داخلی و خارجی قابل انجام است.

هزینه بلفاروپلاستی کمکی بهترین جراح زیبایی چشم در اصفهان اینکه آیا بیمار بخواهد لیفت وسط صورت یا لیفت پیشانی و ابرو را همزمان انجام دهد، می تواند به ترکیبی از دستکاری ها بستگی داشته باشد، زیرا این عمل ها را می توان با همان سوزن انجام داد.

علاوه بر این، در نظر گرفتن هزینه بیهوشی بسیار مهم است. به عنوان یک قاعده، برای جراحی پلک از بی حسی موضعی استفاده می شود، اما در برخی موارد به دلیل درخواست بیمار یا ویژگی های فردی بدن، پزشک می تواند از بیهوشی عمومی برای موفقیت در جراحی استفاده کند.

البته، این گزینه هزینه عمل را افزایش می دهد، با این حال، راه حل خوبی برای کسانی است که می خواهند قبل از عمل “بخوابند” و می خواهند در بخش جوان از خواب بیدار شوند.

قیمت بلفاروپلاستی پلک در اصفهان توسط دکتر حجت اله ایران نژاد انجام شده و برای همه افراد مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

برای مشاوره و قیمت بهتر است با مطب دکتر حجت الله ایران نژاد تماس بگیرید.

دریافت مشاوره برای جراحی پلک در اصفهان

مشاوره تخصصی در مورد جراحی پلک و جوانسازی چشم را دریافت کنید. دکتر ایران نژاد دارای سالها تجربه در زمینه جراحی زیبایی و متخصص جراحی پلک (بلفاروپلاستی) و جوانسازی صورت می باشد.

شما می توانید این کار را با اعداد انجام دهید 09137280359 و 03132666070برای تعیین وقت و یا مشاوره با دکتر ایران نژاد جراح زیبایی در اصفهان تماس بگیرید.

پایان گزارش خبر

دکمه بازگشت به بالا