اجتماعی

مسئولان به خواسته‌های مردم گوش دهند و مشکلات آن‌ها را حل کنند/ مردم هیچ‌گاه خواهان تخریب، اهانت و ایجاد ناامنی نیستند

    آیت الله نوری همدانی: مسئولین باید به مطالبات مردم گوش دهند و مشکلات آنها را حل کنند، مردم هرگز نمی خواهند تخریب، توهین و ترس ایجاد کنند.

آیت الله نوری همدانی گفت: مسئولین باید به مطالبات مردم گوش فرا دهند، مشکلات آنها را حل کنند و به فکر حقوقشان باشند. آرمان امام و انقلاب و اقداماتی که بر اعمال مقدس و مقدس مردم و خانواده عزیز اثر بگذارد محکوم است.

به گزارش سرویس خبری دانا نیوز، مسئولین تقلید آیت الله العظمی نوری حمدانی: باز هم عده ای به احساسات پاک برخی از مردم ایران اسلامی توهین کردند و به قرآن کریم اهل بیت(علیه السلام) اهانت کردند. اماکن مقدس و این باعث غم و اندوه شد

این مرجع پرمدعا ادامه داد: دشمنان بدانند که مردم شریف ایران اسلامی مدافع نظام و مبانی انقلاب بوده و هستند و برای مقدسات خود قوی هستند، بنابراین جایگاه این افراد با مردم متفاوت است. ایران. عنوان مردم و مردم نمی خواهند بای المال را ویران کنند، مقدسات را غارت کنند و خطر ایجاد کنند. .

آیت الله نوری همدانی در پایان تاکید کرد: مسئولان باید به مطالبات مردم گوش فرا دهند و مشکلاتشان را حل کنند و به فکر حقوقشان باشند و امیرالمومنین(ع) و این مردمی که جان و مال خود را فدا کردند. راه انقلاب هستند و همچنان در کنار امام و آرمان انقلاب ایستاده اند و مقدس هستند و مقدس هستند و تخلفات را محکوم می کنند. مردم عزیز محکوم هستند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

با توجه به نتایج 0 رای حمایت و 0 او مقاومت کرد

دکمه بازگشت به بالا