حوادث

توصیه‌های مدیریت بحران به استان تهران‌ها در پی وقوع باد شدید و رگبار

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با صدور اخطاریه زرد رنگ هواشناسی در خصوص وقوع دو سامانه جوی در استان تهران نسبت به وقوع وزش باد شدید و بارش باران در ارتفاعات شمال شرق هشدار داد.

به گزارش دانا نیوزحامد یزدی آنلاین بعدازظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه دو سامانه هواشناسی در استان تهران صادر شده است، اظهار کرد: بر اساس پیش بینی هواشناسی سامانه یکم از فردا پنجشنبه 31 شهریور وزش باد شدید و گرد و خاک خواهد بود. این ماه در غروب روز جمعه اول اکتبر آغاز و به پایان می رسد.

یزدی آنلاین نسبت به وزش باد شدید و گرد و خاک به مردم هشدار داد و گفت: با توجه به منطقه متاثر از این پدیده جوی یعنی مناطق جنوبی و غربی منطقه تهران، شهریار، ملارد، قدس، اسلامشهر، بهرستان، رباط کریم و ورامین، پیشوا، از کرچک، پاکدشت و ری می خواهیم به ایمنی ساختمان ها و استحکام ساختمان های نیمه کاره توجه ویژه ای داشته باشید زیرا در هنگام وزش باد شدید احتمال ریزش مصالح از ارتفاع وجود دارد.

به ویژه با اشاره به سامانه دوم پیش بینی شده از سوی سازمان هواشناسی مبنی بر بارندگی امروز چهارشنبه 30 شهریور و فردا شب پنجشنبه 31 شهریور از سبقت غیرمجاز و همچنین از پارک کنار جاده اکیدا خودداری کنید.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به اقدامات انجام شده در این اداره کل، بیش از 100 اقدام موثر در این ماه انجام و 300 نامه با نهادهای مختلف انجام شده است. .

یزدی آنلاین با بیان اینکه در مراسم اربعین حسینی(ع) تمامی فعالیت های خدمات رسان و تیم امداد و نجات طبق برنامه انجام شد افزود: از زحمات شبانه روزی همه دستگاه های خدمات رسان و کارگران تشکر می کنم. و تلاش های مستمری که انجام می دهم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا