استان ها

ارائه دو خدمت دانش بنیان از سوی موسسه کارآفرینان شایسته فاخر

ارائه دو خدمت دانش بنیان در موسسه کارآفرینان شایسته فاکر

یکی دیگر از پایگاه های دانش پایگاه دانش کاشف خدمت گروه می باشد.

به گزارش خبرگزاری دانا نیوز از گیلان، مدیرعامل موسسه “کارآفرینان برجسته” از افتخاری دیگر برای این موسسه خبر داد و گفت: این موسسه بیش از 6 سال تجربه در ارزیابی صلاحیت شرکت های دانش بنیان دارد. وی تنها دلال و نماینده معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است و مسئولی که در گیلان این کار را انجام می دهد اکنون در دومین خدمت خود می تواند دانش کسب کند.

رهام کلیچی گفت: در کشور کمتر شرکت دانش بنیان وجود دارد که بر بیش از یک خدمت دانش بنیان نهاده شود و خوشبختانه موسسه کارآفرینان شایسته فاکر توانسته در دو خدمت دانش بنیان خود را تثبیت کند که یکی از آنها مرکز شتاب‌دهنده دانش‌بنیان و دیگری شرکت‌ها حوزه ارزیابی مبتنی بر دانش است که هر دو موضوع در حوزه کسب‌وکار تعریف می‌شوند.

علاوه بر این، شرکت ما در سال 1378 تنها شتاب دهنده در استان گیلان بود که به عنوان یک شرکت دانش بنیان گواهی ارزیابی ارزیابی را از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دریافت کرد.

قالیچی با اشاره به اینکه ارزیابی دانش بنیان یکی از دقیق ترین ارزیابی هایی است که در کشورمان انجام می شود، ادامه داد: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری کارشناسان و کارگزارانی را برای ارزیابی و ارزیابی شرکت ها و موسسات دانش بنیان شناسایی کرده است. ارزیابی و تایید صلاحیت متقاضیان با حضور در شرکت ها و موسسات در اقصی نقاط کشور می باشد.

توضیح داد: در حال حاضر 26 آژانس سنجش دانش بنیان در کشور وجود دارد که تنها تعداد کمی از این آژانس ها مبتنی بر دانش هستند که خوشبختانه موسسه کارآفرینی شایسته فاکر خدمات خود را مبتنی بر دانش انجام داده است.

کلیچی ادامه داد: در حال حاضر کمتر دلال در کشور در خدمات مختلف دانش بنیان است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تعداد شرکت های دانش بنیان کشور در تهران بیشترین است و بیش از یک درصد شرکت های دانش بنیان استان گیلان هستند و این آمار خوب نیست اما رو به رشد است. .

شایسته فاکر، مدیرعامل موسسه کارآفرینان گفت: در راستای تحقق اهداف نظام و رشد شرکت های دانش بنیان برای رسیدن به شعار سال، در حال حاضر روند مطلوبی وجود دارد و خوشبختانه تعداد متقاضیان این رشته رو به افزایش است.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

با توجه به نتیجه 0 رای حمایت و 0 او مقاومت کرد

دکمه بازگشت به بالا