حوادث

هشدار سیلابی شدن مسیل‌ها در دامنه و ارتفاعات شمال شرق استان تهران

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران نسبت به وقوع سیلاب در دامنه های شمال شرق و ارتفاعات رودخانه های استان تهران هشدار داد و گفت: از مردم می خواهیم از رودخانه ها دوری کنند.

به گزارش دانا نیوز، حامد یزدی آنلاین با اعلام پیش بینی هواشناسی از احتمال وزش باد شدید در جنوب و غرب استان تهران هشدار زرد داد و از مردم خواست به این موضوع توجه لازم را داشته باشند.

شهروندان در هنگام هشدار در مورد سقوط اجسام در هنگام وزش باد شدید، به ویژه در نیمه جنوبی و غربی استان که منطقه خطر پیش بینی شده است، از روز جمعه 27 شهریور تا بامداد روز شنبه 28 شهریور مراقب سقوط اجسام باشند. ارتفاعات و ساختمان های نیمه مستقل، کار و تابلوهای اعلانات.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران بر تقویت سازه های موقت و تبلیغاتی، حفاظت از اماکن ریزگردها و عدم توقف خودروها در مجاورت مناطق پرخطر تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استان تهران، از صبح شنبه تا دوشنبه بیست و یکم شهریور ماه در شمال شرق استان تهران بارش باران، رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود. احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها و سیلابی شدن سدها وجود دارد و در این زمینه از مردم می خواهیم از رودخانه ها دوری کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا