اجتماعی

کریمی فیروزجایی: حذف معلمان مهرآفرین از رتبه‌بندی مغایر با قانون شناخته شد

عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی در ارزیابی و اجرای قانون مجلس شورای اسلامی گفت: حذف معلمان معلم آفرین از دستورالعمل نمره دهی معلمان غیرقانونی است و باید بر اساس آن عمل کنند. در رتبه بندی گنجانده شده است.

به گزارش دانا نیوز، علی کریمی فیروزجی ​​در هیات تطبیق شورای اسلامی، درباره سرنوشت بازنگری قانون نظام رتبه بندی معلمان اظهار کرد: هیات تطبیق مصوبات مجلس خوش نام و با تجربه است. وکلا به گفته آنها، قوانین رتبه بندی باید اصلاح شود زیرا یکی از طرفین خلاف قانون تشخیص داده می شود.

بر اساس نظر هیأت تجدیدنظر و تطبیق مصوبات دولت و قوانین تشکیل شده در شورای اسلامی، «اجرای تصمیم رتبه بندی منوط به تکمیل کارگزینی است. قوانین و مقررات» خلاف قانون تشخیص داده شده و باید قابل اجرا باشد. اصلاح شده توسط دولت وی گفت: طرح آنلاین آفرین شامل آئین نامه اجرایی قانون تحویل معلمان نمی شود، زیرا خلاف قانون است و باید اصلاح شود.

یکی از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره روند اصلاح این آیین نامه نیز گفت: با توجه به اینکه این قسمت از آیین نامه خلاف قانون است، رئیس مجلس رسماً به رئیس جمهور و هیئت دولت ابلاغ کرده است. این آیین نامه باید اصلاح و اصلاح شود: برای بررسی به مجلس ارسال شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا