حوادث

توصیه سردار اشتری به زائران اربعین حسینی/تمهیدات ویژه برای سرعت بخشی درصدور گذرنامه

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به افرادی که قصد شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی را دارند توصیه کرد برای دریافت کارت +10 ویژه اربعین حسینی به دفاتر نیروی انتظامی مراجعه کنند.

به گزارش دانا نیوز، سردار حسین اشتری در جمع خبرنگاران در یادواره شهدای نیروی انتظامی شهرستان خمینی شهر گفت: بحمدالله تمامی مرزهای کشور به ویژه مرزهای ایران و عراق از امنیت کامل و خوبی برخوردار است. تردد مسافران اربعین حسینی نیز در پایانه های مرزی به خوبی انجام می شود.

وی با بیان اینکه در سال جاری تعداد پاسگاه ها در پایانه های مرزی ایران و عراق افزایش یافته است. در تمامی مسیرهای زیارتی کشور.

فرمانده انتظامی کشور با اشاره به اینکه طی چند روز گذشته چقدر حضور در کلانتری +10 الزامی است و تمهیدات ویژه ای برای تسریع در صدور و تمدید گذرنامه اندیشیده شده است. در این رابطه همکاران من هم بعد از ساعت کاری حضور دارند حتی شب ها هم در دفاتر گذرنامه +10 بیشتر از پلیس در دسترس هستند.

به گزارش سایت پلیس، اشتری گفت: به مردم اطمینان می دهم مشکلی در این زمینه وجود ندارد و انشاءالله تا یکی دو روز آینده شاهد یک مورد خواهیم بود و کاهش تعداد افراد در دفاتر نیروی انتظامی بود. +10.”

رئیس پلیس جمهوری اسلامی ایران توصیه ویژه ای به مسافران اربعین حسینی کرد و گفت: از کسانی که قصد شرکت در راهپیمایی اربعین را دارند درخواست دارم تا مراحل صدور و تحویل گذرنامه ادامه داشته باشد. . برای دادن +10 به اداره پلیس، گذرنامه موقت اربعی را به مدت یک ماه بخواهید و در اسرع وقت آن را دریافت کنید و در این سفر معنوی شرکت کنید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا