حوادث

مصدومیت ۲ آتش‌نشان در عملیات اطفای حریق یک بارانداز در خیابان شوش

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران از مصدومیت دو آتش نشان بر اثر آتش سوزی در کارخانه کشتی سازی در خیابان شوش خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگار آیسان گفت: ساعت 16:38 امروز آتش سوزی در کارخانه کشتی سازی در خیابان تکتی شوش به سامانه 125 سازمان آتش نشانی و ایمنی شهر تهران اعلام شد. چهار ایستگاه آتش نشانی با یک دستگاه خودرو مملو از تانکر آب و دستگاه تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

در مرحله بعد با توجه به اینکه ایستگاه شماره 91 فاصله کمی با سایت دارد، اولین ایستگاه در کمتر از یک دقیقه و بقیه ایستگاه ها چند دقیقه بعد به محل رسیدند.

به گفته ملکی، گاراژ محل حادثه یک گاراژ مسقف است و اطراف آن را انبارهای کوچک و بزرگ احاطه کرده که برخی خالی و برخی پر از مصالح هستند. در قسمت بیرونی این گاراژ حدود 200 متر کاغذ و مقوا باطله در مقادیر بسیار زیاد انباشته شده است که با فلزات ریز غیر مقاوم پوشیده شده است. آتش سوزی در این مکان رخ داده و بخشی از انبار داخلی نیز دچار حریق شده است، باید تایید شود که آتش از کدام قسمت شروع شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش نشانان عملیات را از چند جهت آغاز کردند و قسمت هایی از سقف ها تخریب و فروریخت و برای آتش نشانان با مشکل مواجه شد. در حال حاضر با انجام اقدامات عملیاتی مناسب آتش خاموش شده و کار شناسایی و ایمن سازی محل در حال انجام است.

وی افزود: دو آتش نشان مجروح و به اورژانس منتقل شدند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا