حوادث

دستگیری سارقان ۴۰۰ هزار دلاری در تهران

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از دستگیری دو نفر از کارکنان یک شرکت خصوصی که ۴۰۰ هزار دلار از محل کارشان در شرق تهران سرقت کرده بودند، خبر داد.

به گزارش دانا نیوزسرهنگ جلیل موفایی درباره این خبر گفت: 30 مرداد ماه سال جاری یک فقره سرقت از یک شرکت خصوصی در محله حکیمیه و یک فقره سرقت 400 هزار دلاری از این شرکت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام شد. ماموران تیم پلیس پزشکی با حضور در محل، به بررسی پرونده پرداختند و سارق یا سارقان را دستگیر کردند.

با اعلام اینکه ماموران تحقیقات اولیه خود را آغاز کردند: ماموران در تحقیقات انجام شده مشخص کردند سرقت توسط شخص یا افراد درون سازمانی انجام شده است. در همین راستا از کارکنان شرکت تحقیق و پس از کشف شواهد، دو سارق را که از کارکنان همان شرکت بودند شناسایی کردند.

موکوفهی که از کشف مخفیگاه دو متهم خبر داد، گفت: ماموران پس از کسب مجوز از دادگاه به مخفیگاه متهم مراجعه و در دو عملیات جداگانه هر دو متهم را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. همچنین با هجوم به مخفیگاه آنها، دلارهای سرقت شده از مخفیگاه سارقان نیز کشف و با خود برده شد.

به گفته رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، متهمان 35 و 45 ساله هستند. در ادامه برای این افراد اتهامی تشکیل و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه دلارهای پرداخت نشده به مال باخت منتقل شده است، گفت: کارشناسان حوزه اموال مسروقه را 120 میلیارد ریال اعلام کردند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا