اجتماعی

حمایت سازمان وزش شهرداری تهران از استارت‌آپ های ورزشی

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران اعلام کرد: هشتمین رویداد فناوری شهرداری تهران با موضوع «ورزش شهروندی» برگزار شد و از تمامی شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها دعوت می کنیم در این رویداد شرکت کرده و نوآوری ها و نوآوری های خود را ارائه دهند. به توسعه ورزش شهروندان و ایجاد سلامت و زندگی در جامعه کمک می کند.

به گزارش دانا نیوز، اوجاقی این رویداد را گامی دیگر در راستای پاسخگویی به نیازهای ورزش شهروندان خواند و توضیح داد: با همکاری دفتر «تهران هوشمند» در سه حوزه، هشتمین رویداد فناوری شهرداری تهران با نام InnoSport: «استفاده هوشمند. ابزارها» به منظور تشویق و «تقویت فعالیت بدنی شهروندان»، «استفاده از ابزارهای نوین برای ترویج، اطلاع‌رسانی و ارزیابی اماکن و مراکز ورزشی» و «نگهداری از موسسات کنترل و نظارت و مجموعه‌های ورزشی» انجام خواهد شد.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تاکید کرد: گسترش ورزش شهروندی و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان تهرانی از اهداف این سازمان است و برای تحقق این امر نیازسنجی و شناسایی چالش های موجود برای ترسیم جاده ضروری است. نقشه برای آینده خیلی خوب.

سپس از این منظر عمده مشکلات و چالش های حوزه ورزش شهروندی و مراکز ورزشی تحت پوشش سازمان شناسایی شده است. از سوی دیگر نیاز به رعایت الزامات رهبری مبنای برگزاری این رویداد و دعوت از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها شده است.

اوجاگی به برگزاری دو رویداد مشابه در سال های گذشته اشاره کرد و افزود: در سال های گذشته دو رویداد فناوری در حوزه ورزش شهروندی با نام های «نمایش ورزشی» و «ورزشی» برگزار شد.

وی ادامه داد: اپلیکیشن «اینوگیم» با برگزاری چنین رویدادهایی در ایجاد انگیزه و تشویق کلاس های مختلف به ورزش در روزهای پر چالش کرونا بسیار موثر بوده است.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تاکید کرد: با اجرای سیاست های شهرداری و اقدامات مدیریت شهری با تمام توان از استارتاپ های فعال در این حوزه حمایت خواهیم کرد تا به اهداف سازمان ورزش دست پیدا کنند. .

اوجاگی با اشاره به حضور مجازی در این رویداد، حضور استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان را رایگان دانست و افزود: علاقه مندان می توانند برای ارائه طرح به آدرس BAHAM.TEHRAN.IR مراجعه کنند.

به گزارش کانال خبری سازمان ورزش شهرداری تهران، این رویداد از 5 شهریور و 12 شهریور آغاز می شود و وبینار مقدماتی و پرسش و پاسخ در آدرس فوق برگزار می شود. همچنین آخرین مهلت ارسال آثار 28 مهرماه است و نتایج ارزیابی 5 مهرماه همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی اعلام می شود و برگزیدگان جوایز ارزنده ای دریافت خواهند کرد. .

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا