حوادث

کشف ۴۰۰۰ قرص شیشه‌ای در جنوب تهران

رئیس پلیس شهر ری از کشف 70 هزار لیتر سوخت قاچاق و 4 هزار قرص و 13 کیلوگرم مواد اولیه در انواع قرص های شیشه ای در انباری متروکه خبر داد.

به گزارش دانا نیوز، سرهنگ دوستعلی جلیلیان. با توجه به توضیح در خصوص دو پرونده رسیدگی شده توسط پلیس در چند روز گذشته و کشف 70 هزار لیتر گازوئیل قاچاق توسط پلیس: پس از انجام برخی رصدهای اطلاعاتی و کسب اطلاعات مشخص شد که میزان گازوئیل قاچاق در حال ذخیره سازی است. در یک انبار متروکه در منطقه کهریزک خارج از شبکه توزیع. بر این اساس موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد که محدوده اعلام شده انبار متروکه ای بوده که فردی اقدام به تصرف و انتقال گازوئیل قاچاق به این منطقه در تانکرهای نفتکش کرده و سپس انبار کرده است. گازوئیل قاچاق در خارج از شبکه توزیع می شود. آهسته. تدریجی

جلیلیان با بیان اینکه دستگاه ها با همکاری مقام قضایی برای انجام تحقیقات مقدماتی به همراه نماینده پالایشگاه نفت ری از این انبار بازدید کردند در این بازدید 30 تانکر حاوی 70 هزار لیتر گازوئیل کشف کردند.

به گفته رئیس پلیس شهر ری، فردی که با دستور قضایی اقدام به تهیه و نگهداری گازوئیل سرب و قاچاق در انبار مذکور می کرد دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد. 10 میلیارد ریال از نفتای به دست آمده در اختیار نماینده پالایشگاه نفتی قرار گرفت.

4000 قرص نازک پوشیده از شیشه پیدا شد

رئیس پلیس شهر ری همچنین گفت: دو برادر هنگام فروش قرص های لاغری در بطری، مواد روانگردان در اختیار داشتند. شیشه قرص های لاغری غیرقانونی حاوی مواد روانگردان را تولید و توزیع می کرد.

وی ادامه داد: هماهنگی های لازم در این زمینه انجام شده و تیم عملیات پلیسی به محل حضور متهم اعزام شده است. ماموران پلیس هر دو برادر را در یک اعتصاب هماهنگ دستگیر کردند و در این عملیات 4000 قرص پلمپ شده برای فروش و 13 کیلوگرم مواد اولیه که با مواد روانگردان شیشه پاشیده شده بود، کشف شد.

جلیلیان افزود: هر دو متهم به بزه انتسابی اعتراف و پس از تکمیل تحقیقات پلیسی تحویل مقامات قضایی شدند.

به گفته وی، داروهای خود را فقط از داروخانه های معتبر و دارای مجوز خریداری کنید و از شهروندان می خواهیم در صورت مشاهده توزیع دارو در مکان های واقعی یا مجازی با شماره تلفن 110 تماس گرفته و مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا