اجتماعی

تصادف اتوبوس زائران کربلا در آزادراه تهران ساوه ۴۲ مصدوم برجای گذاشت

دانا نیوز/ وسط به گفته رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه، بر اثر تصادف اتوبوس با تریلی در محور تهران – ساوه 42 نفر مصدوم شدند.

بهرام سعدی در گفت وگو با خبرنگار دانا نیوز: یک سانحه رانندگی با اتوبوس و تریلر در محور تهران – ساوه در 10 کیلومتری ورودی شهر مامونی به اداره ارتباطات و مدیریت عملیات اعلام شد. این مرکز

وی افزود: پنج تیم اورژانس از شهرستان های مامونیه، پرندک، زاویه، شهرک صنعتی کاوه و تیم امداد و نجات هلال احمر برای تعداد مصدومان به محل حادثه اعزام شدند.

به گفته ساعد، تیم های عملیاتی بلافاصله اقدام به شناسایی و بستری شدن مجروحان در بیمارستان کردند.

در این حادثه 42 نفر مجروح شدند که 19 نفر از مجروحان برای ادامه درمان به بیمارستان های شهید مدرس و چمران ساوه منتقل شدند و 23 مصدوم پس از انجام اقدامات درمانی سرپایی در محل حادثه ترخیص شدند.

رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی ساوه، این اتوبوس حامل مسافران کربلا در حین حرکت از شهرهای شمالی کشور به سمت مرز ایران و عراق دچار حادثه شد.

رئیس پلیس راه ساوه تهران به دانا نیوز گفت: این حادثه در کیلومتر 40 جاده غرب آزادراه ساوه به تهران رخ داد که در این سانحه رانندگی یک دستگاه اتوبوس اسکانیا که از استان مازندران در حرکت بود با عقب آن برخورد کرد. ماشین ولوو. این کار را انجام می دهد.

سرهنگ فرزاد حسنوند افزود: به گفته کارشناسان پلیس راه این محور، علت این حادثه عدم توجه راننده اتوبوس بوده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا