حوادث

ایفای نقش مسئولانه پلیس در ماموریت اربعین/برخورد مقتدرانه با اراذل و اوباش

فرمانده انتظامی کل کشور با اشاره به ماموریت مهم پلیس در حفظ امنیت ترافیکی اربمینچ حسینی گفت: پلیس در ماموریت امنیتی مراسم اربعین حسینی و در خدمت به عزاداران نقشی مسئولانه و متعهد داشت.

به گزارش دانا نیوز، سردار حسین اشتری فرمانده انتظامی استان اردبیل مراسم تکریم و ارتقاء با حضور اصحاب رسانه با حضور مردم عزادار با گرامیداشت ایام سوگواری شهادت اباعبدالله الحسین (ع) پیشنهاد مأموریت دادند. در حد توانشان در خدمت صلح سالار شهیدان حسینی هستند.

وی با اشاره به حضور پررنگ، هدفمند و موثر پلیس در جاده های در نظر گرفته شده برای تردد زائران اربعین حسینی خاطرنشان کرد: زیرساخت های لازم برای تردد زائران حسینی از مرزهای کشور به عراق و تسخیر شگفت انگیز اربعین حسینی مراسم، فرافکنی و جلسات برگزار شد. در تعامل با مقامات عراقی

به گفته رئیس پلیس این کشور، اعتبار این گذرنامه تا یک ماه است، اما با مقامات عراقی مشورت شده تا با آنلاین الحاقی پلیس تایید شود و زائر بتواند با وی سفر کند.

اشتری افزود: با توجه به پیش بینی افزایش دما، با توجه به اینکه زائران حسینی بیشتر در طول روز و اواخر شب تردد خواهند کرد، تمهیدات لازم برای تامین امنیت ترافیکی و انتظامی اندیشیده شده است.

فرمانده انتظامی کشور در بخشی دیگر از سخنان خود از رابطه پلیس با گروهک ها و برهم زنندگان آرامش مردم خبر داد. قانون به صورت مقتدرانه و قانونی اجرا خواهد شد».

مردم محترم ایران شایسته بهترین خدمات هستند.

اشتریم با تجلیل و ارتقای مقام فرماندهی انتظامی استان اردبیل با ابراز تأسف در ایام سوگواری شهادت امام حسین (ع) و یاران باوفایش و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام: ایام محرم اردبیل پایتخت حسینی و استان دارلرشاد برای من افتخار گرانبهایی است.

وی با بیان اینکه آذری زبانان کشورمان الگو هستند و اتحاد و همبستگی آنها مثال زدنی است و باعث سربلندی کشور است، تصریح کرد: وی افزود: امروز به برکت خون پاک شهدا، معنویت و دینداری، ارزش های اسلامی و دینی، رهبری و رهنمودهای حکیمانه رئیس جمهور، هوشمندی مردم و هوشیاری و اقتدار نیروهای دفاعی پایدار است. و امنیت پایدار در همه جای استان اردبیل.

فرمانده انتظامی کشور از حمایت و مساعدت مسئولین منطقه از ماموریت نیروی انتظامی قدردانی کرد و گفت: امروز پلیس حافظ ارزش های اسلامی، ظالمان مظلوم و حافظ امنیت فردی و اجتماعی و آرامش و وضعیت موجود است. ” با نهایت قدرت و اراده در برابر جنایتکاران و قانون شکنان.»

مقام معظم رهبری با اشاره به زحمات و جانفشانی های پلیس در زمینه امنیت، حفاظت و توسعه و همچنین معیارهای اجتماعی و آمادگی برای خدمت به نظام اسلامی، نیروی انتظامی را یکی از ارکان اصلی برشمردند. ایمنی و ارائه خدمات شایسته به مردم و تامین امنیت و آرامش بخش های اجتماعی همواره مورد تاکید بوده است.

با اشاره به گستردگی، تنوع و تعدد مأموریت و مأموریت نیروی انتظامی به مردم: خدا را شاکریم که لباس مقدس خدمتگزار مردم و پیرو دین مبین اسلام را بر تن کرده است. جمهوری ایران زیر پرچم منطقه.

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه اردبیل اگرچه در مرز است اما یکی از شاخص های امنیتی قابل اطمینان در کشور است، گفت: ماموریت بستن مرز در استان اردبیل را در اسرع وقت به پایان خواهیم رساند. و ابزار.

اشتری بر ارتقای پیشرفت و تعالی در نظام پلیس و فعالیت روزافزون با بهره مندی از امکانات و تجهیزات مدرن تاکید کرد و افزود: باید به مردم شریف ایران اسلامی خدمات عالی داده شود و پلیس در این زمینه توانمند شود. ” «و عزم برای ایفای نقش.

با قدردانی از خدمات و زحمات سردار حسینی در چهار دهه ای که در سمت فرماندهی انتظامی استان اردبیل مشغول به خدمت بوده است. .

پیروی از آرمان های شهدا که ضامن امنیت و عزت و آزادی ایران اسلامی است

اشتری در سفر به اردبیل با خانواده شهید محسن ایران نژاد در اردبیل دیدار کرد. وی در این دیدار با بیان عزت و سربلندی شهدا به جامعه اسلامی گفت: شهدا ضامن آرامش و آزادی کشور هستند و خون پاک خود را در راه حفظ اهداف و مقاصد مقدس نثار کرده اند. «نظام اسلامی».

شهادت با ارج نهادن به مقام شامخ شهدا، با تجلیل از فداکاری این دوستان، هدیه ای بزرگتر از آن چیزی است که به بندگان خاص خود داده است.

به گفته فرمانده انتظامی کشور پیروی از آرمان های شهدا ضامن امنیت، عظمت، صلابت، عزت و آزادی ایران اسلامی و قدرت جهانی است. به گفته وی، بهترین راه مقاومت در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان و اشرار نظام اسلامی، ترویج و بهره مندی از فرهنگ ایمان دینی و انقلابی و هوشمندی، ایثار و شهادت است.

به گزارش سایت پلیس، در این دیدار سردار اشتری با احترام و احترام به مقام شامخ شهدا، مسایل و مشکلات مطرح شده از سوی خانواده این شهید را استماع و به ویژه دستورات و کمک های لازم را ارائه کرد. این در زمینه پزشکی خانواده داده شده است.

شهید محسن ایران نژاد از شهدای نیروی انتظامی بود که در سال 1386 حین خدمت در منطقه سراوان و کلانتری شمسر توسط گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی به شهادت رسید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا