عمومیبرترین های کسب و کار

خرید یوسی برای افزایش لول در پابجی موبایل

یوسی پابجی PUBG UC موبایل

Player Unknown’s Battle groundsیا به اختصار PUBG یک بازی آنلاین و در سبک اکشن است که توسط Tencent  برای سیستم عامل های اندروید و ios ساخته شده است. PUBG  یک بازی آنلاین و در سبک بازی های بتل رویال بوده که متقاضیان این بازی به بیش از میلیون ها نفر رسیده است. سازنده بازی معرفی شده یک شرکت کره ای است. ما در این مقاله به کاربرد و نحوه خرید یوسی ارزان پابجی موبایل خواهیم پرداخت.

درباره بازی پابجی موبایل

در هر بازی شما در مقابل 99 بازیکن دیگر قرار خواهید گرفت که با استفاده از چتر نجات بر روی جزیره ای فرود می آیید، باید بتوانید در زمان مشخص به منطقه ای که بازی بر روی نقشه مشخص کرده برسید و علاوه بر تلاش برای رساندن خود به این منطقه باید یک استراژی برای از بین بردن بازیکنان دیگر نیز داشته باشید.

این بازی یک بازی هیجان انگیز شوتری بوده که با سرمنشا قرار دادن سلاح های مدرن واقعی برای بازیکنان خود شرایط ایجاد هیجان لازم بازی‌ های شوتر را فراهم می کند. کیفیت بالای گرافیکی این بازی و وضوح صدای این بازی اکشن نسبت به یک بازی موبایل بسیار بالا است. انجام این بازی استراتژی‌ های خاص خودش را لازم دارد.

با شروع بازی، شما به لابی وارد می شوید که می توانید در آن طیف کاملی از تنظیمات را تغییر دهید، نوع بازی خود را انتخاب کنید، ادعای پاداش کنید و موجودی پول پابجی خود را مدیریت کنید. برای اینکه بتوانید در بازی پابجی مانند یک بازیکن حرفه ای عمل کنید باید شیوه عملکرد بازی خود را تشخیص دهید و برای این کار لازم است که با ممارست در انجام مراحل این بازی ترفندهای خاص خودتان را به کار ببرید تا تشخیص دهید در کدام رقابت این بازی تسلط دارید.

در بازی pubg سعی کنید که با هوشمندی بالا عمل کنید؛ مثلا اگر هدف شما این است که به صورت تهاجمی در بازی شرکت کنید باید این موضوع را مدنظر داشته باشید که یک بازیکن تهاجمی اصلا نباید عقب گرد داشته باشد و باید همان راهی را که پیش گرفته است ادامه دهد. شما حتما در شرایطی که لازم است به عقب برگردید و خود را از چشم دشمن خود بپوشانید. همچنین این امکان به شما داده می شود که در حین بازی سبک دوربین را در حالت سوم شخص (TPP) یا اول شخص (FPP)  انتخاب کنید که هرکدام مزایا و معایب خود را در حین بازی دارد.

همچنین باید این موضوع را مد نظر قرار دهید که در چه شرایطی باید در بازی پابجی موبایل تغییر حالت دهید که در این صورت شما می توانید پیروز میدان شوید. مثلا در حالت FPP شما دارای یک موقعیت نمای 180 درجه هستید و در این حالت توانایی تسلط کامل بر اطراف خود خصوصا پشت سرتان را خواهید داشت.

در حالت TPP شما دارای یک زوایه دید 360 درجه هستید و به راحتی می توانید به همه محیط محدوده اطراف خود یک دید کلی و مسلط داشته باشید.

خرید یوسی پابجی موبایل

یوسی بازی پابجی موبایل از پول های رایج بازی پابجی موبایل است که شما به وسیله این پول می توانید مراحل بازی خود را تا حد نیاز بالا ببرید و همچنین با خرید این پول می توانید در مبارزه های خاص این بازی شرکت کرده و قسمتی از بازی خود را به عنوان مبارز به مرحله بالاتری برسانید.

یوسی پابجی در این بازی حرفه ای موبایل به عنوان دلار این بازی شناخته شده است. به وسیله این پول یا همان یوسی می توانید آیتم های جدیدی برای خود شخصیت خود تهیه کنید که در این آیتم جدید تمامی امکانات پیشرفته برای شما محیا هستند. با این امکانات شما می توانید قدرت خود را برای پیروزی های بعدی افزایش دهید.

یوسی پایجی موبایل به شما این امکان را می دهد که بتوانید به آسانی در رقابت ها شرکت کنید و همچنین امکان پیروزی های شما را بالا خواهد برد. با کمک یوسی پابجی ها شما می توانید به سرعت ماموریت های خود را کامل کنید. خرید یوسی پابجی بازی موبایل از سایت های معتبر به راحتی امکان پذیر می باشد. در هر مرحله برای پیشرفت شما احتیاج دارید متناسب با مرحله ای که در آن قرار دارید سلاح و لباس شخصیت خود را ارتقا دهید، برای ارتقای اسلحه ها و لباس ها شما باید از یوسی پابجی استفاده کنید.

حرفه ای عمل کردن در بازی پابجی موبایل

چه در یک تیم بازی کنید چه به صورت تکی نکاتی برای کمک به شما در بازی وجود دارد:

شرایط بازی در رقابت های تیمی دارای استراژی خاص خودش است از جمله اینکه:

حتما با هم تیمی های خود با هماهنگی های لازم عمل کنید و سعی کنید یک بازی تیمی با عملکرد از پیش برنامه ریزی شده ای بازی را انجام دهید و با محول کردن هر مسئولیت به یک فرد تیم می توانید به صورت مکمل و پوشش دهی عمل کنید.

زمانی که یکی از هم تیمی های دشمن شما دچار آسیب شده است و دیگر اعضای تیم مشغول رسیدگی به او هستند، بهترین زمان است که شما ضد حمله را شروع کنید و دشمن را در عمل انجام شده قرار دهید تا بتوانید پیروزی در میدان را به دست آورید.

لباس: لباس شخصیت شما باید به صورت تاکتیکی انتخاب شود تا به نحوه بازی و مبارزه شما کمک کند. در پابجی شما از لباس زیر شروع می کنید، اما می توانید لباس ها را با یوسی پابجی خرید کنید و یا می توانید با کسب سکه یا (BP) لباس شخصیت خود را تهیه کنید.

لحظه ی پرش خود را از هواپیما انتخاب کنید: مسیر هواپیما را از طریق نقشه ترسیم می کند و همچنین به شما می گوید که چند نفر در هواپیما باقی مانده اند، بنابراین شما یک ایده ای کلی درباره توزیع افراد در سراسر نقشه دارید. با استفاده از این اطلاعات می توانید نقطه INFIL خود را انتخاب کنید.

مناطق مناسب جهت فرود خود را بشناسید: برای داشتن یک فرود خوب لازم است که در محوطه ای فرود خود را انجام دهید که هم تیمی های شما آنجا هستند تا در صورت ناک اوت شدن یکی از یارانتان به سرعت او را نجات دهید.

نقشه: نقشه بهترین دوست شماست زیرا مناطق امن بازی را به شما نشان می دهد. وقتی به حدود 20 بازیکن انتهایی رسیدید پیگیر بررسی نقشه باشید.

در این زمان چون تایم ماندگاری در یک منطقه پایین آمده حتما مناطق دیگر را بررسی کنید و در یک منطقه نمانید؛ زیرا به ممکن است بسیاری از جان شما را بگیرد.

اسلحه های مناسب برای مبارزه: سلاح های موجود در پابجی مانند اسلحه ها دنیای واقعی کار می کنند. اسلحه ها و تپانچه ها فقط برای برد کوتاه مناسب هستند. SMG  برای فضاهای محصور و وقتی می خواهید آتش سوزی ایجاد کنید مناسب است. شما باید  برای ارتقای سلاح ها و پیشرفت در بازی UC پابجی داشته باشید.

سعی کنید در بازی پابجی موبایل از اسلحه‌های متفاوت این بازی استفاده کنید تا سلاح لازم و مورد استفاده خود را تشخیص دهید و در صورت لزوم در مقابل حریف خود بتوانید سلاح مناسب خود را جهت نابودی اش به کار ببرید.

کوله پشتی:  کوله پشتی خود را همیشه از وسایل مورد نیاز پر کنید نه از وسایل غیر ضروری. شما باید وسایلی که در هنگام مبارزه به برد شما کمک می کند داخل کوله پشتی نگه داری کنید.

تعویض مناظر بر روی اسلحه خود: شما در بازی به طور خودکار مناظر را به برخی از تفنگ ها اضافه خواهید کرد اما شما این امکان را دارید که یک اسلحه خاص را به لوازم جانبی دیگری مجهز کنید، تجهیز اسلحه ها احتیاج به یوسی پابجی(UC PUBG) دارد. مثلا دامنه 6X  را بر روی سلاح های 7.62 میلی متری قرار دهید، زیرا قدرت و برد بیشتری دارد؛ بنابراین برای تیراندازی بهتر است. برای  SMG از بزرگنمایی خودداری کنید آنها فقط در نبرد های نزدیک کاربرد دارند و دید 8 برابر فقط به تفنگ های تیراندازی در خفا متصل می شوند.

از پوشیدن زره دارای آسیب ممانعت کنید: برای موفقیت در بازی پابجی موبایل لازم است که از زره‌هایی آسیب دیده، مانند جلیقه و کلاه خودداری کرده که در صورت اهمیت ندادن به این موضوع در مبارزات بعدی با برخورد گلوله Smg به کلاه شما، کلاهتان را از دست داده و در این صورت سر شما بدون محافظ خواهد ماند.

موقعیت متغییری داشته باشید: اگر از یک پناهگاه به دشمن خود شلیک می کنید باید در نوبت بعدی محدوده خود را تغییر دهید؛ چون دشمن در صورت زنده ماندن، موقعیت شما را از روی صدای شلیک تان شناسایی کرده و به شما حمله ور خواهد شد.

اگر بتوانید تمام نکات بالا را رعایت کنید می توانید برنده مبارزه باشید و در نهایت به مراحل بالاتر برسید.

برای انجام بازی پابجی از این اشتباه رایج باید دوری کنید که با واکنش سریع بتوانید پیروز میدان باشید. در اصل برای هر مقابله و واکنش حمله لازم نیست که به سرعت وارد عمل شوید. برای عملکرد بهتر خود لازم است که در یک پناهگاه امن کمین کرده و با تمام شدن تیرها و قدرت حمله دشمن و تعلل او برای مجهز کردن اسلحه خود، اقدام به حمله کنید که در این صورت واکنش به موقع خواهید داشت.

برای خرید و آپدیت کردن در بازی پابجی شما باید پول مخصوص این بازی را داشته باشید و آن را هزینه کنید. پول این بازی یوسی پابجی نام دارد.

بازی های مشابه پابجی

اگر این بازی را تجربه کرده‌اید و به دنبال تجربه بازی‌های مشابه آن هستید، برای شما پیشنهاداتی داریم. اول از همه بازی فورتنایت را امتحان کنید. این بازی شباهت زیادی به بازی پابجی دارد. از شباهت‌های بارز این دو بازی به هم، تعداد بازیکنان در محیط بازی‌است. در هر دو بازی به جز شما، 99 بازیکن دیگر در زمین بازی حضور دارند که شما باید از سد همه آنها بگذرید تا پیروز شوید.

شباهت دیگر، سبک بازی می‌باشد که هردو آنها اکشن می‌باشد. در هر دو بازی، بازیکنان در یک جزیره ناشناخته فرود می‌آیند. برای آپدیت کردن و خریدهای بازی فورتنایت نیز باید پول مخصوص بازی را هزینه کنید.

بازی فری فایر یکی دیگر از بازی‌هایی است که شبیه به بازی پابجی می‌باشد. با این تفاوت که در این بازی شما و 49 نفر دیگر در زمین بازی حضور دارید و باید برای پیروزی فقط با 49 نفر بجنگید. سبک این بازی هم اکشن است و باید برای پیروزی در آن زنده بمانید. برای پیروزی در این بازی و زنده ماندن حتما باید تجهیزات، لباس و اسلحه را خریداری کنید و آپدیت‌ها را به موقع انجام دهید. برای انجام کارهایی که گفته شد حتما باید پول مخصوص بازی را هزینه کنید. در صورتی که پول کافی نداشتید باید اقدام به خرید جم فری فایر کنید. (جم فری فایر همان پول رایج این بازی است.)

و در آخر اگر به دنبال یک بازی با اکشن بیشتر و مهیج‌تر هستید، حتما سراغ بازی کالاف دیوتی بروید. این بازی با گرافیک بالا سعی در ساخت صحنه‌های جنگی دارد که به واقعیت نزدیک باشد و شما را در استرس مربوط به جنگ قرار دهد. در بازی کالاف نیز شما باید برای خرید تجهیزات و آپدیت‌ها از پول بازی استفاده کنید. شما با اقدام برای خرید سی پی کالاف دیوتی  می‌توانید تمامی خریدهای درون برنامه‌ای را انجام دهید و قدم‌های سریع و مثبت را برای رسیدن به پیروزی بردارید.

25 ترفند مخفی را برای حرفه‌ای شدن در پابجی موبایل

دوست دارید در پابجی موبایل برنده شوید؟ با ما همراه باشید تا 25 ترفند مخفی را برای حرفه‌ای شدن به شما بیاموزیم

بهترین ویژگی پابجی این است که یادگیری آن آسان است و همه می‌توانند از آن لذت ببرند. شما به همراه 99 نفر دیگر در یک نقشه فرود می‌آیید و هدف بازی این است که آخرین فرد مقاوم باشید. با این‌که پابجی آسان است ولی اول شدن در آن کار راحتی نیست. ما راهکارهای جذابی را برایتان تدارک دیده‌ایم.

·         درست فرود آیید

    لحظات ابتدایی بازی بسیار حائز اهمیت هستند. اگر تازه‌کار هستید از مناطق پر تراکم، شلوغ و ساختمان‌های بلند درون بازی فاصله بگیرید به جای آن اندکی جابه‌جا شوید و به مناطق کم‌تر شلوغ با تراکم پائین بروید. آن‌جا هم می‌توان مهمات و وسایل مورد نیازتان را پیدا کنید و همچنین خلاصی از شر دیگر دشمنان نیز کار راحتی است. مناطق Gatka و Mylta انتخاب مناسبی برای آغاز کار هستند.

·         وقتی تازه فرود آمده‌اید از درگیری بپرهیزید

    شما تازه فرود آمده‌اید و صدای پای یک بازیکن دیگر را می‌شنوید، بهترین کار ترک آن محل است چرا که شما هنوز تجهیز نشده‌اید و شانس این‌که آن شخص مسلح باشد فراوان است. بنابراين بهترین کار ترک کردن محل و تجهیز خودتان است.

·         مراقب دور و برتان باشید

    وقتی به یک منطقه‌ی جدید وارد می‌شوید حواستان به اطرافتان باشد. مراقب باشید تا دیگر بازیکنان آن دور و اطراف نباشند. وقتی وارد ساختمانی می‌شوید که درهای آن باز است و مهماتی آن جا نیست، یعنی شخصی به تازگی وارد آن‌جا شده، این احتمال وجود دارد که آن شخص مدت‌ها از آن محل رفته باشد ولی ممکن است که همان‌جا کمین کرده باشد. بهترین کار در این مواقع بستن درها پشت سرتان می‌باشد که بتوانید دیگران را غافلگیر کنید.

·         شاتگان را دست کم نگیرید

    در نگاه اول شاید شاتگان انتخاب مناسبی به نظر نرسد. اما در ابتدای کار و به خصوص در درگیری نزدیک بهترین انتخاب می‌باشد. در اوایل بازی که تراکم بازیکنان زیاد است و درگیری در ساختمان‌ها زیاد اتفاق خواهد افتاد شاتگان فوق‌العاده کارآمد می‌باشد و به کارتان خواهد آمد.

·         زره (آرمور)خودتان را تغییر دهید

    زره در طول بازی و صدمه دیدن شما ضعیف می‌شود بنابراین بهترین کار این است که مدام آن را تغییر دهید. حتی اگر به یک زره سطح پائین‌تر (لول پائین) سوئیچ کنید باز هم مشکلی ندارد زیرا شما را بیشتر تقویت خواهد کرد و بهتر از یک زره صدمه دیده است.

·         هوشمندانه بازی کنید

    عجول نباشید. بی محابا به دل خطر و مبارزه نزنید. اول سلاح و امکانات خودتان را بررسی کنید و منتظر بهترین فرصت باشید، سپس اقدام کنید. عجله کردن شانس پیروزی را از شما خواهد گرفت.

·         سلاح مورد علاقه خودتان را پیدا کنید و به همان بسنده کنید

    وقتی برای برنده شدن می‌جنگید به این معناست که باید یک اسلحه‌ی قابل اتکا داشته باشید. پس از چند دست بازی حتماً به یک اسلحه بر خواهید خورد که با آن احساس راحتی دارید. همان را انتخاب کنید و تمرکزتان را بر روی آن بگذارید. در دورهای بعدی نیز اولویت را بگذارید بر روی پیدا کردن همان سلاح، حتی اگر به معنای کنار گذاشتن یک اسلحه‌ی پیشرفته‌تر باشد.

·         یک دوربین (اسکوپ) بگیرید

    وقتی تفنگ مورد نظرتان را پیدا کردید، فرصت یافتن بهترین تجهیزات آن می‌باشد. به دنبال یک دوربین (اسکوپ) باشید. یک اسکوپ4x بر روی اسنایپر غوغا می‌کند. امتحان کنید تا ببینید.

·         وقتی در حال مبارزه هستید، زیگزاگ حرکت کنید

    مستقیم به سمت دشمن یورش نبرید، در این صورت مرگتان حتمی است. به صورت زیگزاگ یا تصادفی حرکت کنید، درست است که دیرتر به کاور می‌رسید ولی شانس زنده ماندن شما بیشتر است، حرکت مستقیم مساوی با گلوله خوردن و مرگ است.

·         وقتی کسی از فاصله‌ی دور شما را اسنایپ می‌کند، به زمین نخوابید

    وقتی کسی از نا کجا آباد اسنایپتان می‌کند اولین اقدام غریزی این است که به زمین بخوابید، من نیز این اشتباه را بارهای زیادی کرده‌ام و بلافاصله مُردم. این کار را نکنید، آن شخصی که شما را از فاصله زیاد اسنایپ کرده است به این معناست که شما را کاملاً در تیررس دارد، وقتی شما بخوابید تنها زحمتی که به خودش می‌دهد این است که نشانه را پائین بیاورد و شلیک کند، بَنگ شما مُردید. به جای این‌کار به نصیحت بالا توجه کنید. تفنگ را زمین گذاشته، زیگزاگ حرکت کنید و با سرعت فرار کنید.

·         برای مخفی‌کاری پابرهنه بازی کنید!

    کفش‌ها (boot) صدای زیادی تولید می‌کنند، اگر دور آخر (حلقه‌ی آخر) است و شما قصد مخفی‌کاری دارید، کفش‌ها را کناری بگذارید و از شر صدای اضافه رهائی یابید.

·         از هدفون استفاده کنید

    صدا نقش کلیدی در پابجی ایفا می‌کند، چه برای چت با دوستان، چه برای شنیدن هشدار از جانب اعضای گروه و چه برای شنیدن صدای پای دشمنان. اگر از هدفون استفاده نکنید بخش بزرگی از این مزایا را از دست خواهید داد. و شانس حدس زدن مکان دشمن را نخواهید داشت.

·         منتظر لحظه‌ی طلایی باشید

    هیچ نفعی در شلیک پیاپی نیست، جز این‌که این شانس را به حریفتان می‌دهید که در هنگام خشاب گذاری دخلتان را بیاورد. به جای این کار منتظر لحظه‌ی طلایی باشید و آن وقت ماشه را بکشید. مهم نیست شاتگان به دست داشته باشید یا اسنایپر، منتظر لحظه‌ی طلایی باشید.

·         حواستان به red zone باشد

    اگر گروهی بازی می‌کنید حتماً یکی از اعضای گروهتان تا لحظه‌ی آخر در حال جستجوی منطقه است. ولی شما این‌گونه نباشید حواستان به تایمر Red Zone باشد. به جای این‌که در لحظه‌ی آخر دیوانه‌وار فرار کنید، در منطقه‌ی امن بمانید و خیالتان از جانب تایمر راحت باشد.

·         از لبه‌ها‌ی آبی نهایت استفاده را ببرید

    لبه‌ها بهترین جا برای شماست. شما در منطقه‌ی امن هستید و به راحتی می‌توانید افرادی که از خارج منطقه در حال هجوم هستند را ضربه بزنید. بهترین مکان برای شما کمین کردن در لبه‌ها می‌باشد.

·         برای دویدن سلاح خودتان را کنار بگذارید

    وقتی در حال دویدن به سمت منطقه‌ی امن هستید یا قصد فرار از مبارزه دارید، سلاح را کنار بگذارید و بدوید. این کار سرعت دویدن شما را چندین برابر می‌کند.

·         از ماشین‌ها هوشمندانه استفاده کنید

    استفاده از ماشین در ابتدا بسیار راحت است و خیلی هم کاربردی می‌باشد به راحتی شما را به منطقه‌ی امن خواهد رساند و می‌توانید بازیکنان دیگر را زیر بگیرید. ولی هر چه به پایان بازی نزدیک شوید استفاده از ماشین دردسرساز خواهد شد و بازیکنان دیگر به راحتی شما را شناسایی خواهند کرد.

·         بین حالت‌های مختلف جابه‌جا شوید

    شما هم‌اکنون می‌توانید در ابتدای بازی بین حالت اول‌شخص (FPS) و سوم شخص(TPS) انتخاب کنید. این کار را می‌توانید قبل از بازی و در منوی تنظیمات به راحتی انجام دهید.

·         جعبه‌ها یا دراپ به دردسرش نمی‌ارزد

    وقتی بالون دراپ را می‌بینید اولین اقدام این است که به سمت آن هجوم ببرید، ولی صبر کنید؛ ارزشش را ندارد. اولین نفر به سمت دراپ نروید زیرا که به احتمال زیاد دیگران شما را از دور هدف قرار خواهند داد و کارتان ساخته است. به جای این کار گوشه‌ای کمین کنید و افرادی که به آن سمت می‌روند را هدف قرار دهید و بعد از شکست دادن آن‌ها به سمت دراپ بروید.

·         بازی با دوستان لذت دیگری دارد

    گیم‌پلی آنلاین پابجی لذت‌بخش است ولی لذت واقعی آن زمانی نمایان می‌شود که با دوستان تجربه شود. چه با دوستتان بازی کنید یا گروهی از دوستانتان، لذت بازی چند برابر خواهد شد.

    نه تنها لذت بخش‌تر است، بلکه شانس برنده شدنتان هم بیشتر خواهد شد. یک نفر در برابر 99 نفر سخت است ولی یک گروه که با هم همکاری می‌کنند و همدیگر را احیا می‌کنند به مراتب برنده شدن را آسان‌تر می‌کند.

·         وقتی گروهی بازی می‌کنید، ارتباط برقرار کنید

    اگر نزدیک هم نیستید، ارتباط سخت‌تر می‌شود. اگر با افراد غریبه بازی می‌کنید ارتباط باز هم سخت‌تر می‌شود. بهترین راه برقراری ارتباط مناسب با یکدیگر است. چت را فعال کنید و با یکدیگر هماهنگ شوید. به یکدیگر کمک کنید و مهمات خودتان را به اشتراک بگذارید.

·         کیفیت گرافیکی را تغییر دهید

    بر حسب مدل گوشی خودتان گرافیک بازی را بهینه کنید. اگر بازی شما کند شده است کیفیت گرافیک را بکاهید. اگر گوشی شما قدرتمند است کیفیت گرافیک را به بالاترین حد ببرید. هر چه گرافیک بالاتر باشد تشخیص دشمنان برای شما راحت‌تر خواهد بود. خیلی راحت برای تغییر گرافیک به بخش تنظیمات و سپس گرافیک مراجعه کنید.

·         از قابلیت Peek and Fire استفاده کنید

    به بخش Setting بروید، Basic را انتخاب کنید و از آنجا Peek & Fire را فعال کنید. این قابلیت به شما کمک می‌کند تا از پشت کاور سرتان را کج کنید و شلیک کنید بدون این‌که بدنتان از کاور خارج شود. البته این شیوه سرتان را در تیررس قرار می‌دهد، پس مراقب باشید و هوشمندانه از آن استفاده کنید.

·         حواستان به نوار زرد باشید

    وقتی خون شما پُر است حواستان به نوار زرد باشد. این نوار به شما کمک می‌کند تا کاملاً جانتان را پُر کنید، دقیق‌تر هدف‌گذاری کنید و سریع‌تر بدوید. انرژی‌زا بنوشید تا نوار زردتان پُر شود.

·         گر صبر کنی، ز غوره حلوا سازی

    مهم‌ترین ترفند و شیوه برای موفقیت صبر داشتن است. عجله نکنید و بی محابا عمل نکنید. دقیق رفتار کنید تا موفق شوید. البته این بدان معنا نیست که گوشه‌ای بنشینید و حرکتی نکنید.

    ترفندهای ویژه

·         در حلقه‌ی آخر به فکر لوت کردن نباشید

    لوت کردن دشمنان در ابتدای بازی اقدام مناسبی است ولی در حلقه‌ی آخر اصلاً این کار را نکنید. لوت کردن در حلقه‌ی آخر مساوی است با مرگ. افراد خبره و حرفه‌ای پس از کشتن بازیکنان دیگر گوشه‌ای کمین می‌کنند و افرادی که برای لوت می‌آیند را با یک تیر به دیار باقی می‌فرستند.

·         دکمه‌ها را شفاف (Transparent) کنید

    اگر صفحه‌ی شما کوچک است دکمه‌های بازی را شفاف کنید تا دید بهتری داشته باشید. بعد از چند دست بازی کردن احتمالاً شما جای دکمه‌ها را حفظ کرده‌اید، بنابراین به تنظیمات بروید و تعدادی از آن‌ها را شفاف کنید.

    خب ترفند ویژه‌ و محبوب شما چيست؟ لطفاً با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

چگونه در پابجی موبایل حرفه‌ای شویم؟

قصد بهتر شدن در پابجی موبایل دارید؟ جدای از بحث جذاب بودن بازی و این‌که خیلی از بازیکنان بدون نیاز به مهارت بالا می‌توانند از بازی لذت ببرند ولی برای بهتر شدن در بازی و رقابت با حرفه‌ای‌ها نیاز به رعایت یک سری نکات است که در ادامه به شما عرض می‌کنیم. اگر قصد حرفه‌ای شدن و در ادامه خرید UC دارید با ما همراه باشید.

ترفندهای زیادی وجود دارد که بازیکنان حرفه‌ای از آن‌ها استفاده می‌کنند. خوشبختانه در ادامه شما می‌توانید با صرف تنها 10 دقیقه و مطالعه‌ی نکات ارائه شده، یک شروع حرفه‌ای در پابجی موبایل داشته باشید. اسلحه‌ها در بازی بهترین همراه شما هستند. ولی شما باید شیوه‌ی کارکرد هر سلاح را یاد بگیرید و با نحوه‌ی عملکرد آن آشنا باشید. تمرین کردن شما را حرفه‌ای می‌کند بنابراین practice range را دست کم نگیرید.

در آن‌جا می‌توانید با شیوه‌ی عملکرد سلاح‌های مختلف آشنا شوید و با هدف‌های ایستا و متحرک تمرین کنید. اسلحه‌ی مورد نظرتان را انتخاب کنید و تمرین کنید. به همه چیز دقت کنید از سرعت گلوله تا Bullet Drop. برخی بازیکنان استفاده از اسنایپر و کمین کردن را می‌پسندند و برخی دیگر ترجیح می‌دهند رو در رو درگیر شوند و به دل خطر بزنند. در بخش تمرینی می‌توانید اسلحه‌ی مورد نظر خودتان را انتخاب کنید و به تمرین با آن بپردازید.

پابجی! نامی آشنا برای عاشقان سبک بتل رویال. تا پیش از عرضه‌ی این بازی این سبک شاید مرده تلقی می‌شد ولی بلافاصله پس از معرفی ابتدایی در سال 2017 موجی از هیجان فراگیر شد. هیجان صد نفره چیزی نبود که به راحتی از کنارش گذاشت. صد بازیکن در یک نقشه با شرایط يکسان و برابر، ایده‌ی بکری که به ذهن یک استودیوی کُره‌ای خطور کرد و باعث شد هم‌اکنون آن استودیوی کوچک حسابی بزرگ شود و شاخ و برگ پیدا کند.

طبق آخرین آمارها پابجی بالای 70 میلیون نسخه بر روی کنسول‌های خانگی و کامپیوتر فروش رفته است. پس از موفقیت بازی در سال 2017 که باعث نامزدی بازی در جوایز مختلفی شد، بلافاصله سازندگان با یک استودیوی چینی توافق کردند تا نسخه‌ی موبایل بازی را تولید کنند و در حد فاصل یک سال یعنی در سال 2018 شاهد عرضه شدن نسخه‌ی موبایل بازی بودیم. عملکرد بازی بر روی پلتفرم‌ موبایل نشان از دانلود 734 میلیون نسخه‌ای بازی و فروش بالای 3.5 میلیارد دلاری می‌باشد. این بازی نزد منتقدان و کارشناسان بازی نیز از اقبال خوبی برخوردار شد و بازی‌های زیادی به تقلید از این بازی پرداختند.

طرح کلی بازی توسط آقای برندن گرین پی‌ریزی شده است که پیش‌تر با نام آنلاین خودش یعنی Player Unknown شناخته می‌شود. این شخص پیش از این سابقه‌ی کار بر روی ماد بازی Arma 2 را در کارنامه داشته است. عنوانی به نام DayZ: Battle Royale که تقلیدی از بازی محبوب DayZ می‌باشد و در اصل الهام گرفته از فیلمی ژاپنی محصول سال 2000 میلادی به نام بتل رویال می‌باشد.

آقای گرین تا قبل از عرضه‌ی این بازی در سال 2013 در کشور برزیل به عکاسی و طراحی گرافیک مشغول بود، و در اوقات فراغت به تجربه‌ی بازی‌های ویدئویی از جمله دلتا فورس می‌پرداخت. بازی DayZ توجه آقای گرین را به خود مشغول کرد و در هنگام بازی کردن به یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی و ساختار بازی‌های اول شخص می‌پرداخت. آقای برندن گرین متوجه این موضوع شد که بازی‌های چندنفره‌ی اول‌شخص به مرور ساختار تکراری پیدا می‌کنند و بازیکنان بعد از مدتی نقشه‌های بازی را حفظ می‌کنند و این مهم موجب تکراری شدن بازی می‌شود. برای رفع این معضل گرین فکری به ذهنش خطور کرد.

طراحی یک بازی آنلاين با نقشه‌ای بسیار بزرگ و محیط‌های تو در تو که دیرتر برای بازیکنان تکراری می‌شود و از همه مهم‌تر جایگذاری تصادفی مهمات و سلاح‌ها در نقشه. یک نکته‌ی دیگر این بود که گرین با مشاهده‌ی اقبال استریمرها به بازی DayZ به فکر این بود که بازی طراحی کند که همه بتوانند از آن لذت ببرند بدون در نظر گرفتن سطح مهارت و سن و سال بازی کننده‌ها. آقای گرین از فیلم و مجوعه کتاب‌های هانگر گیم نیز الهام گرفته است که در آن شرکت کنندگان باید در یک مکان به خصوص سلاح‌ها و مهمات را به دست آورند ولی او برای تنوع و همچنین درگیر نشدن با مسائل حق مالکیت و کپی رایت این مکان سلاح‌ها و مهمات را در سرتاسر نقشه پخش کرد.

به تقلید از فیلم بتل رویال محصول سال 2000 گرین می‌خواست یک منطقه‌ی مربعی امن را طراحی کند ولی نکته‌ی جالب و بامزه‌ی ماجرا اینجاست که به دلیل ضعف برنامه‌نویسی که داشت نتوانست این کار را بکند و به جای آن از منطقه‌ی دایره‌ای شکل استفاده کرد. منطقه‌ای که هم‌اکنون در همه‌ی بازی‌های هم سبک مشاهده می‌شود. در ادامه گرین به همکاری با شرکت سونی پرداخت و بازی H1Z1 را برای آن‌ها ساخت و تا سال 2016 نیز قرارداد انحصاری با آن‌ها داشت.

سپس به همکاری با شرکت کره‌ای به نام Gino Games پرداخت و روند ساخت بازی مورد بحث ما یعنی پابجی آغاز شد. عنوانی که به پرطرفدارترین بازی بتل رویال مبدل گشت و این سبک را سر زبان‌ها انداخت. در نهایت سال 2019 و پس از عرضه شدن نسخه‌های مختلف پابجی بر روی پلتفرم‌های مختلف، آقای گرین از هدایت پروژه کناره‌گیری کرد و به شعبه‌ی آمستردام استودیوی پابجی نقل مکان کرد تا بر روی بازی جدیدی کار کند و همچنین به خانواده‌ی خودش در ایرلند نزدیک‌تر شود.

نسخه‌ی موبایل پابجی توسط استودیو و ناشر چینی بزرگ تنسنت گیمز ساخته شد. ابتدا چند نسخه‌ی آزمایشی از بازی عرضه شد که بخش‌هایی از بازی را شامل می‌شد و سپس نسخه‌ی کامل و نهایی بازی در سال 2018 و ماه مارس میلادی برای اندروید و آی‌او‌اس عرضه شد. البته بازی در چین عرضه نشد و بخاطر قوانین سفت و سخت دولتی منتظر تأیید بود تا جايي که در سال 2019 تنسنت اعلام کرد که از عرضه‌ی بازی در چین منصرف شده است.

البته در ادامه بازی را تحت عنوان Game for Peace و حذف خون از بازی در چین عرضه کردند تا بالأخره بدین‌وسیله مجوز دريافت کنند. در ادامه آن‌ها نسخه‌ای از بازی را برای گوشی‌های پائین رده نیز عرضه کردند. تحت عنوان پابجی لایت که نقشه‌ی کوچک‌تری داشت و تنها 60 بازیکن را در بر می‌گرفت. این نسخه در سال 2019 عرضه شد و نرخ فریم بهتری را بر روی گوشی‌های ضعیف‌تر ارائه می‌داد. شایان ذکر است که قابلیت اجرا به صورت 90 فریم بر ثانیه در آگوست همین سال یعنی 2020 برای برخی مدل‌های برند One Plus فعال شد.

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا