اجتماعی

بیشترین تردد زائران اربعین از مرز مهران/ضرورت آمادگی بهداشتی و درمانی در ایلام

بر اساس برآوردها بیشترین تعداد زائران اربعین حسینی از استان ایلام و مرز بین المللی مهران خواهند بود. : وضعیت ایلام برای اسکان حجاج حسینی اربایی مناسب است.

به گزارش دانا نیوز، دکتر سعید کریمی معاون درمان وزارت بهداشت از تلاش های مسئولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در خدمت رسانی به مردم و راه اندازی بیمارستان رازی تقدیر کرد. ماه گذشته که به استان ایلام سفر کردم و اهمیت این موضوع” به دو دلیل بود، دلیل اول؛ ایلام یکی از مناطق با پتانسیل بالا است که تلاش زیادی برای عمران و آبادانی انجام می دهد تا مناطق با پتانسیل بالا بتوانند از ظرفیت های خود استفاده کنند. برای دستیابی به عدالت و تعالی در نظام سلامت ما باید.

بر اساس برآوردها بیشترین تعداد زائران اربعین حسینی از استان ایلام و مرز بین المللی مهران خواهند بود. : وضعیت حسینی اربایی برای پذیرایی از زائران استان ایلام مناسب است، البته باید برای آمادگی بیشتر برای خطراتی که در این ایام رخ می دهد، توجه ویژه داشت.

به گزارش روابط عمومی وزارت بهداشت، دکتر جاسم محمدی، معاون درمان وزارت بهداشت، سرپرست این دانشگاه، اقامت یک ماهه را نشان از توجه ویژه آنان به مردم محروم دانست. مناطقی مثل ایلام.

دکتر محمد افزود: تلاش همکاران ما در بخش پزشکی دانشگاه کاهش اعزام بیماران به کشورهای ثروتمند و داخل کشور است که نیاز به نیروی انسانی واجد شرایط و تجهیزات و امکانات مناسب دارد.

بخشداری ایلام به دلیل قرار گرفتن در مسیر مسافران اربعین حسینی نیازمند توجه ویژه مسئولان وزارت بهداشت است. امیدواریم با حمایت های وزارت بهداشت بتوانیم خدمات مناسبی را به زائران ارائه دهیم.

وی گفت: زیرساخت هایی مانند آنژیوگرافی در استان ایلام وجود دارد و با حمایت مسئولان وزارت بهداشت و تخصیص امکانات و تجهیزات لازم می توانیم خدمات مناسبی را به جامعه مورد نظر ارائه کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا