اجتماعی

دشمن به دنبال ایجاد دودستگی و تفرقه در جامعه است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین محمد مصدق شامگاه دوشنبه در بریز هنگام تجمع عزاداران در حسینیه با اشاره به واقعه غدیر و مقام پیامبر(ص) برای ابلاغ رسالت و رسالت از جانب خداوند متعال سخنانی گفت. خداوند. : آن روز مردم این موضوع را نادیده گرفتند مثل امروز در برخی محافل دانشگاهی این موضوع را مطرح کردند که واقعه غدیر در مقطع خاصی از تاریخ اتفاق افتاد و گذشت.

وی با بیان اینکه همه این مسائل مربوط به غفلت از واقعه غدیر توسط دشمن مطرح می شود، تصریح کرد: حادثه غدیر و بحث امامت علاوه بر بحث تاریخی، برای شیعه جنبه دینی داشت و مبنای این امر بود. متأسفانه زندگی شیعیان امروز فراموش شده است.

معاون اول قوه قضائیه ادامه داد: در 60 سال همین افراد کسانی بودند که در روز عاشورا در محضر امام حسین (ع) عاشق پیامبر بودند.آ) در آن زمان برخاستند و سعی کردند اهل بیت را منزوی کنند، لذا طبق گزارش مرحوم علامه تباپسو در مورد علم امام، اگرچه 35000 حدیث در مسائل حقوقی وجود دارد، اما یک حدیث وجود ندارد. از امام حسین در مورد شریعت که به معنای بیگانگی و ترک اهل بیت است سؤال شد.

وی خاطرنشان کرد: بعد از رحلت پیامبر اسلام به تدریج نوشتن احادیث ممنوع شد و به جایی رسیدند که گفتار علی (رض) را نباید به بهانه مخالفت با قرآن نوشت. . بلغم علاوه بر منع از تحریر احادیث در فضایل حظیره علی (رض) نباید انجام شود.آ) خطبه را حرام کردند و حتی تا علی (رض) واجب کردند.آ) در عرصه لعنت انجام دادن

حجت الاسلام والمسلمین مصدق ادامه داد: بحث جدایی اهل بیت از مردم و دین یکی از مسائل اساسی است. هر چیزی آن زمان بود و امروز هم می‌گذرد و منشأ آن‌ها همان‌طور بود که در آن زمان بود. جایگزین ها علیه امامان معصوم مطرح شد.

وی با اشاره به وقایع روز عاشورا، خاطرنشان کرد: ارزش‌های اسلامی ضعیف شده و وضعیت زمان پیامبر اسلام در روز عاشورا با امام حسین (ع) مواجه بود. (آ) باید از شیوع زنا و بداخلاقی در جامعه صحبت می کردند.

معاون اول قوه قضائیه امام حسینآ) به یزید قول بده، گفتند محال است امثال ما به یزید قول بدهند و این شعار مهمشان در راه کربلا بود. آه تو اما دین مرا با شمشیر نابود می کند. سازمان بهداشت جهانی ماندن.

امام حسینی (ر.آ) در مکتب امام علیآ) آیا او تربیت شده است یا می تواند به یزید وفادار باشد؟به امام حسین(ع) گفت.آ) او در سال 50 هجری قمری امام شد و تا سال 60 هجری قمری چیزی نگفت، اما پس از روی کار آمدن معاویه و یزید در سال 60 هجری، دید که اگر چیزی نگوید دینش از بین می رود.

همانطور که حجت الاسلام والمسلمین مصدق خاطرنشان کرد: امروز تانک دشمن در صدد از بین بردن وحدت و یکپارچگی مردمی است که پس از سال ها نظام جمهوری اسلامی را حفظ کرده اند و موضوع اصلی تلفیق مسائل سیاسی است. مسائل مذهبی بلغم آنها این کار را روی دین انجام می دهند شما به تعویق انداختن

وی افزود: در حال حاضر دشمنان مردم و نظام با بهانه های مختلف سعی در ایجاد شبهه در جامعه و تضعیف ایمان دینی مردم دارند.

معاون اول قوه قضائیه افزود: متأسفانه عده ای محافل حسینی را به مجالس بزرگداشت امام حسین (ع) تبدیل کرده اند.آ) اصلا.

وی گفت: خدا را شکر که قدم های خود را به این محافل و مجالس فرهنگی برای اهل بیت باز کرده اید.آ) دعوت به عشق و وفاداری.

دکمه بازگشت به بالا